OTSIN TÖÖD/PAKUN TÖÖD

OT: suvevaheajaks, olen alaealine

Rait 20.03.2010 15:42

Olen 12 ja otsin suvevaheajaks tööd . Palk võiks olla 5000.- kuus . Elan Tallinnas

Tsiteeri

hahaa 05.05.2010 09:24

esiteks oled sa LIIGA noor ja teiseks ei maksa keegi alaealisele 5000.-

Tsiteeri

Kristin 08.06.2010 19:20

Sa saad ainult miinimumi palga ja see palk on 1080.-

Tsiteeri

LLL. 25.06.2010 17:44

Jumala normaalne et otsib tööd. Mu sõber kes on 13 saab kahes uus kokku 15000.- postkaardi müüana. Ja ei ole noor nii midagi.

Tsiteeri

Tairi 19.06.2011 20:53

Tere sooviks suveks tööd olen 12 kohe 13 .Olen väga energiline suudaks teha väga palju . Palga suurus ei pea olema suur .

Tsiteeri

Susanna 13.07.2011 13:18

Olen 15 aastane korralik tartu tüdruk , kes otsib tööd Tartus .
Saan hästi hakkama majapidamis-, koristamis- ja lapsehoidmistöödega .

Tsiteeri

stef 15.07.2012 13:55

tere!
olen 16-aastane poiss ja otsin suveks tööd.
olen eelneval aastal juba tööl käinud ja sooviksin ka see aasta.
elan Tallinnas

Tsiteeri

Ester 27.09.2012 21:27

Tere. Olen 15 aastane tüdruk. Otsin koolikõrvalt tööd. Sobib tööpäevadel õhtupoole ja nädalavahetusel ükskõik mis kellaajal. Olen hoidnud lapsi ja teinud majapidamistöid. Olen aktiivne ning kohusetundlik. Saan väikeste lastega hakkama väga hästi ning meeldib teha majapidamistöid. Kõik pakkumised oodatud. Ettetänades, Ester!

Tsiteeri

Margus 25.01.2013 12:35

Tere! Olen 17 aastane poiss, tööd oleks vaja ütleme et mai keskelt septembri alguseni.
mingit müüatööd ei tahaks teeks ikka midagi füüsilist. palka ma midagi utoopilist ei taha aga alla 200 EUR kuus ka ei tee. Ideaal tööajad oleksid keskpäevast õhtu kella kuueni aga neid võib muuta.

Teretulnud pakkumised on näiteks: trimmerdamine, võsalõikus ja kõik selle alla kuuluv, muud füüsilist jõudu nõudvad tööd.

pakkumised oodatud Hotile: killerwave14@hot.ee

Tsiteeri

Evelyn 23.05.2014 23:54

Tere, olen 15 aastane rõõmsameelne tüdruk, kes otsib omale suveks Viljandimaal tööd.
Saan hakkama enamasti kõigega. Võin teha müüatööd, aiatööd jne. Valdan eesti ning inglise keelt.
Palk võiks olla 150-200 EUR kuus.

Ootan väga pakkumisi: K2zzu1998@hot.ee

Tsiteeri

FIX 27.06.2014 14:01

TERE, tahaks endale ja mu söbrale suveks tööd.
Oleme mölemad Tartus kandist ja 15a ja 17a pikka kasvu kenad ja füüsiliselt tugevad poisid.
Oleme võimekad tegema erinavaid töid. Mõlemad valdame eesti vene ja A2 kategooria tesemel ingliskeelt.
kui kellelgil on vaja töökaid normehi siis olge head võtke ühendust telefoni kaudu mu number on 58274710

Tsiteeri

markus 16.06.2015 13:55

tere olen markus ja tahan tööd 11-12 aastasele.töö võiks olla keila kuni tallinna kanti. saan teha üpris paljusid töid ja palk võiks olla umbes 100-300

telefoni nr:56190239

Tsiteeri

Helissa 26.01.2016 21:37

Tere,
Sooviksin leida tööd, kooli kõrvalt, sobiksid õhtused ajad alates kelle neljast. Olen võimekas ja saan hakkama paljude asjadega, nt: koristemine ja sellega kaasnev, lapsehoidmine, algklassi õpilastele abi tunnid.. jne, palk oleks kokkuleppel

Telefoni nr: 58259930

Tsiteeri

karina 29.03.2016 15:48

Tere!
Olen 13 aastane tüdruk kes otsib tööd kas siis peale kooli või vaheajaks. Oskan väga hästi käsitööd koristada last hoida õpetada kui ka välitöid ( hingelt maalaps) Oleksin nõus kõikide pakkumistega ja palk ei pea olema suur. Ootan pakkumisi.
Tel:53031477

Tsiteeri

Aveliis 14.04.2017 16:49

Tere!
Olen 13-aastane tüdruk, kes otsib suvevaheajaks tööd, kuid võin ka kooli kõrvalt käia (juhul kui töökoht pole kaugel). Varasemalt olen hoidnud last, kuid vaatan üle kõik pakkumised. Piirkonnas Jõhvi, Kohtla-Järve, Rakvere.
Ootan pakkumisi: aveliis.kase@mail.ee

Tsiteeri

Tere
Olen 17. aastane poiss Tallinnast. Otsin endale suveks tööd Tallinna piires. Hetkel õpin kutsekoolis noorem tarkvaraarendajaks.

Keelteoskus
Eesti keel - emakeel
Inglise keel - kõnes hea, kirjas väga hea
Lisainfo: inglise keele põhikooli eksam sooritatud neljale
Vene keel - rahuldav kõnes

Isikuomadused: kiirelt õppiv, uudishimulik, hea suhtleja, sisemiselt motiveeritud,
kohusetundlik, täpne

Tugevad küljed: positiivse ellusuhtumisega, ideede rohke, hästi arenenud
huumorisoonega, lõpule viiv

Nõrgemad küljed: kui ma millegiga hakkama ei saa, siis see võib mõjutada mu
motivatsioonitahet, vahest ka liigselt õigluse eest võitlev

Kõik tööpakkumised on oodatud, vajadusel võin saata ka oma CV.
Telefon: 5680 5876
E-post: patrick.b.d.rahuba@gmail.com

Tsiteeri

Soovin e-mailile teadet, kui sellele teemale vastatakse.

Lisa pilte

Sisustusweb ei vastuta foorumisse lisatud postituste ega nende sisu, samuti postituste kaudu kättesaadavaks tehtud internetilehtede sisu eest. Sisustusweb jätab endale õiguse kustutada postitused, mis on teemavälised, kirjutatud teise isiku nimel, solvavad, labased, vaenu õhutavad, ebaseaduslikule tegevusele üles kutsuvad või muudele headele tavadele mitte vastavad.