Artiklid ja uudised

SISUSTUSWEBI RUUMIPLANEERIJA

Oled ehitamas, sisustamas oma uut kodu, kontoriruumi või plaanid teha olemasolevas ümberkorraldusi, siis kindlasti on Sulle siinkohal abiks Sisustuswebi Ruumiplaneerija.Nüüdsest võid unustada tüütu pliiatis ja joonaluaga paberile sirgeldamise ning planeerida kogu oma interjööri ja elukeskonna lihtsalt ja kiirelt arvutis. Valid programmist planeerimist vajava ruumi, paned paika mõõdud ning asud meelepäraste esemetega seda sisutama ja katsetama.

ASU PLANEERIMA SIIT

Väike juhend, kuidas Sisustuswebi Ruumipleneerija hõlpsasti kasutada:
• Programmi sisenedes tee esmalt valik, millest ruumi soovid planeerima asuda, pane paika ruumi mõõdud ning vajuta „OK“.
•„Symbols“ alt leiad rippmenüüst palju erinevaid objekte: alustades mööblist, akendest ustest ja lõpetades haljastus objektide ja sümbolitega.
• Meelepärase objekti lisamiseks ruumi, kliki valitud objektil ja paiguta ruumis sobilikku kohta.
• Ruumis objektide liigutamiseks, klõpsa sellele hiirega, hoia hiireklahvi all ja lohista uude, meelepärasesse kohta
• Objekti mõõtude, asendi muutmiseks, vajuta objektile ning seejärel tee avanenud aknas meelepärased seadistused, muudatused.
• Objekti kustutamiseks vajuta objektile ning seejärel vajuta avanenud aknas prügikasti ikoonile või avanenud punasele „x“ ikoonile.
• Nurkade ja seina kuju muutmiseks kliki seinale, hoides samal ajal all „ctrl“ klahvi. Avanenud aknas tee meelepärane seadistus.
• Objektide vahemaa mõõtmiseks (ka seinte, uste akende jmt. mõõtmiseks) vajuta planeerija menüüreal olevale mõõdulindi kujutisele, seejärel tee hiireklikk alguspunktis, kust mõõtmist soovid alustada ja lohista soovitud vahemaa teise punkti.
• Kui midagi läheb valesti, siis viimati tehtud toimingu saad nö. tagasi võtta vajutades „undo“ ikoonile.
• Objektide värvitoonide valimiseks kliki objektile ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile.
• Põrandakatte ja põranda värvi valimiseks kliki põrandale ja avanenud aknast kliki lahti värvipalett ja kliki meelepärasele värvitoonile ja/või kliki lahti pürandakatete valik ning klikka meelepärasele ikoonile.
• Kui soovid saadud tulemust salvestada, tuleb sul registreeruda Ruumiplaneerija kasutajaks. Kui oled juba kasutajaks registreerunud, siis lihtsalt sisse logima. Registreerumiseks või sisse logimiseks vajuta planeerija paremas ülanurgas olevale „Login“ ikoonile.
• Programm on varustatud ka inglise keelse juhendiga, mille leiad planeerija paremas ülanurgas olevalelt „Help“ ikoonilt.


Sisustuswebi Ruumiplaneerija kasutamine on tasuta!


Mõnusat planeerimist ja sisustamist soovib
Teie Sisustusweb

Sisestatud: 11.03.2009

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Domelor - avatuim aiamaja turul, mis aitab kauem õues einestamist nautida.

Me kõik tahame, et suvi ei lõpeks kunagi ja me kõik saaksime aastaringselt päikest nautida. Lõppude lõpuks, mis võiks olla parem kui nautida värskendavat suvist kokteili, istudes väljas sooja ja mahedat päikest nautides kerge tuule all? Õnneks on tänapäeval palju võimalusi suvehooaega ka külmemateks kuudeks pikendada tänu erinevatele leidlikele kodukujunduslahendustele – ja aiamaja on neist vaieldamatult parim.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

Rohkem paindlikkust ja funktsionaalsust hansgrohe Finorise segistisarjaga

Rohkem paindlikkust ja funktsionaalsust hansgrohe Finorise segistisarjaga

Unistus vannitoast kui isiklikust heaolu-spaast ei saa tihti teoks. Pere vannitoaelu on tavaliselt
hoopis midagi muud: isikliku hügieeni protseduurid, koristamine, pesu leotamine - valamust
saab kiiresti igapäevaste tegevuste keskus. On hea, kui on selline valamusegisti, mis kõigega
toime tuleb. hansgrohe Finorise segistisarja väljatõmmatav versioon pakub palju
liikumisvabadust ja lihtsustab argirutiini. Kiire peapesu kraani all pole enam mingi probleem. Ja
kõigele lisaks on valamut ka lihtne puhtaks loputada. Ka on pesuämbreid või muid kõrgeid
anumaid lihtne selle väljatõmmatava otsikuga täita. Sügavamas valamus saab väikelast
vannitada või tema jalgu pesta. Olgu tegemist õrna PowderRaini või tavalise laminaarse
pihustijoaga, segisti veejuga saab ühe nupuvajutusega muuta. Kumbki pihustusrežiim ei
kasuta rohkem kui viis liitrit vett minutis.

vaata kõiki