TANK liuguksed ja garderoobid

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

TANK liuguksed ja garderoobid / Tutvustus

Tank Indoori eesmärgiks on muuta klientide eluruumid ja tööruumid mugavaks ja funktsionaalseks. Oma eesmärgi saavutavad läbimõeldud tootelahendustega ja sinna juurde kuuluva asjatundliku ning personaalse klienditeenindusega.

Tanki meeskonda kuuluvad disainerid ja tootearendajad, kes maailmas valitsevatest trendidest ja Eesti tarbija eelistustest lähtuvalt on igapäevaselt pühendunud erinevate funktsionaalsete lahenduste väljatöötamisele ja arendamisele. Asjatundlikud müügikonsultandid ja projektijuhid võimaldavad kliendi jaoks personaalse ja eristuva lahenduse olles abiks nii lahenduse projekteerimisel, materjalide valikul kui ka objekti mõõdistamisel. Transpordimeeskond toimetab tooted turvaliselt kohale ning paigaldusmeeskond tagab laitmatu lõpptulemuse.

Tank on erimõõdus mööblilahendusi arendanud, disaininud, tootnud ja turustanud juba alates 2000 aastast. Tanki peamine erinevus võrreldes enamike mööblitootjatega seisneb selles, et me pakume personaalseid lahendusi mitte valmistooteid. Kõik Tanki poolt pakutavad lahendused valmitakse kliendi erisoovide alusel. Samas võivad kõik kliendid olla kindlad, et saavad asjatundlikke nõuanded kogenud mööblikonsultantidelt, mis tagab funktsionaalsed ja toimivad lahendused.

Tänu pidevale tootearendusele, heale kättesaadavusele, asjatundlikule ja sõbralikule klienditeenindusele on saavutatud usaldusväärseim ning trendikaim brändi kuvand nii Eestis kui ka Soomes.
Tanki tooted on oma usaldusväärsust tõestanud ka Läti ja Rootsi turgudel.