Skano Furniture

Tel.:
447 8323
Faks:
447 8368
Aadress:
Suur-Jõe 48, Pärnu, Pärnumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Skano Furniture / Lisakontaktid

Skano Furniture salongid:

TALLINNAS
Järve Keskus
Pärnu mnt 238,Tallinn (0-korrus)
Tel: +372 672 3172
E-post: jarve@skano.ee
Avatud: E - P 10:00-20:00

TARTUS
Sisustus E Kaubamaja
Tehase 16, Tartu (I korrus)
Tel: +372 742 0253
E-post: tartu@skano.ee
Avatud: E - R 10:00 – 19:00; L10:00-16:00

PÄRNUS
Pärnu Vabrikupood
Suur-Jõe 48, Pärnu
Tel: +372 447 8341
E-post: parnu@skano.ee
Avatud: E - R 9:30 - 18:00 L 10:00 - 15:00

Skano Furniture / Tutvustus

SKANO Furniture on Eestis, Lätis, Leedus ja Ukrainas tegutsev kauplustekett, mis pakub Eestis toodetud klassikalises stiilis täispuitmööblit. Meilt leiate esindusliku raamatukogu, kodukontori, söögi-, elu- ja magamistoa. Palju erinevaid viimistlusi ja individuaalseid lahendusi. Komplekti täiendab elegantne pehme mööbel Itaalia, Eesti ja Portugali tootjatelt. Lisaks lai valik stiilseid valgusteid.

Skano klassikalise stiili parimaks näiteks on enam kui sajandivanuse disainiga mööblisari Skano Classic. Mööblisarja keskseks elemendiks on riiuli-, lae- ja soklimoodulitest koosnev raamaturiiulisüsteem. Unikaalse üles ja riiuli sisse avaneva klaas- või puituksega riiulitest saab kerge vaevaga kombineerida raamatukappe, vitriine, söögitoakummuteid jatelerialuseid. Sarja ajatut disaini on täiustatud tänapäevaste funktsioonidega. Arvutilauad, kirjutuslauad, kontorikapid, mugavad toolid, söögi- ja diivanilauad, pöörlevad ja ratastel riiulid, nagid ja riidekapp – mööblisarja kuulub üle 80 erineva toote. Raamatukapid ja –riiulid on kokku pandavad erinevatest valmismoodulitest, mis võimaldab neist vastavalt soovile kujundada interjööri sobivaid komplekte klaas- või puitustega kappidena. Nurgaelemendid annavad võimaluse eri seintes olevaid mooduleid liita ning aitavad ruumi otstarbekalt kasutada. Klassikalise tumepruuni tooni kõrval on võimalik endale sobiv riiulikomplekt, kirjutuslaud, söögilaud ja toolid tellida 14 erinevas värvitoonis mustast valgeni.

Põhjamaist ilu pakkuv VILLINKI mööblisari on inspireeritud Soome lahe saarte rannamajakestest. Sarja põhielementideks on karastatud klaasist lükandustega ja külgakendega vitriinid ja puitustega kapimoodulid. Neid omavahel kombineerides saab moodustada raamatukappe ja nõudekappe ning vitriinkappe kollektsioonide ja dekoratiivesemete eksponeerimiseks. Mööblisarja kuuluvad ka laegastega moodulid kummutite moodustamiseks, esikunagi, peegel, arvuti-, diivani- ja söögilaud ning nägus magamistoa mööbel. Villinki tootmisel on silmas peetud keskkonnasõbralikku materjalikasutust viimistledes kõik esemed veebaasil värvide ja peitsidega.Villinki sarja tooteid on võimalik tellida 5 erinevas värvitoonis ning lisaks on võimalik riiuleid tellida kombineeritult, näiteks mocca ja tamme viimistluses või valge ja mocca viimistluses. Kõrgekvaliteediline Villinki mööblisari võib kesta terve meie eluaja, kui me seda soovime!

EDENBERG on elegantne magamistoasari, mida iseloomustavad eriliselt pehmendatud profiilid ja kunstlikult oksüdeeritud käepidemed. Tootesari Edenberg on saadaval kahes viimistlusvariandis. Tumepruun peits, mis toob hästi välja kasepuidu tekstuuri eripära ning värvitud valgena.

Ajatu Chesterfield- peaaegu kõik on võimalik. Chesterfieldi loojad teavad, et inimesed on erineva kuju, suuruse, maitse ja stiiliga. Tõeline vajadus on kujundada diivanid ja toolid vastavalt isiklikele nõuetele. Ilma kompromissideta.

Valgust ja õdusust lisavad interjööri KUTEK luksuslikud lambid. 20 aastase ajalooga pereettevõte Kutek valmistab pronksist valgusteid kaasaegseima tehnoloogiaga, tagamaks väga kõrge kvaliteedi ja pikaajalise kasutusaja.Pronksi kombineeritakse vastavalt erinevatele stiilidele ja mudellitele nikli ja kroomiga või 24-karaadise kullaga ning dekoreeritakse Swarovski kristallidega.Valgustite juures kasutatakse Itaalia ja Saksa klaas- ja elektri komponente.Valikusse kuuluvad laevalgustid, lauavalgustid, lühtrid, põrandavalgustid, seinavalgustid ja küünlajalad.

SKANO Furniture kaubamärk sümboliseerib põhjamaist kvaliteeti ja usaldusväärsust mööbli jaekaubanduses. Skano Furniture võimaldab kodu omanäolist, stiilset ja looduslähedast sisustamist.

Skano Furniture / Kaubamärgid

Pressiteated ja artiklid / Skano Furniture