Kampaaniad

Ülimugav LIFE diivanite sari Smart Mööblis aasta lõpuni -25%

LIFE diivanisari koosneb 31st erinevast moodulist, mis annab teile võimaluse paigutada diivanid nii, kuidas soovite. Selline võimalus on ideaalne neile, kes soovivad vastavalt soovidele ja ettekujutustele luua endale ise pehme mööbli komplekti. LIFE diivanite sari oli loodud just neile, kes hindavad maksimaalset mugavust.

 Allikas: www.smart24.ee

Allikas: www.smart24.ee

Diivanisarja iseloomustab tasakaalustatud kombinatsioon klassikalisest poroloon-täiteainetest ja vedrudest ning tipptasemel kaasaegsetest kõrgkvaliteetsetest komponentidest. Kui soovite veel suuremat mugavust, siis kindlasti rõõmustab teid võimalus diivani istmed välja lükata - selle tulemusel suureneb laius 65 cm-le. Lisaks sobivad reguleeritavad ning viit erinevat asendit pakkuvad peatoed ideaalselt selleks, et teie puhkeaeg oleks veelgi mugavam.

Lõpuks, öö saabudes, aitab transformatsiooni süsteem Leopard kergelt ja efektiivselt ette valmistada magamiskoha - mugav konstruktsioon, mugav funktsionaalsus. Diivani nurgaelemendid on saadaval nii standardversioonidena (peatugedega) kui ka musta või valge kõrgläikega riiulitega. Voodipesu konteinerid on varustatud ventilatsioonisüsteemiga.

 Allikas: www.smart24.ee

Allikas: www.smart24.ee

Hetkel on suurepärane võimalus soetada uueks aastaks uus diivan hea hinnaga - kuni 31. detsembrini 2017 on on kogu LIFE diivanisari - 25% soodustusega.

Uuri lähemalt kodulehelt www.smart24.ee ja Facebookist.

Sisestatud: 28.11.2017

Smart Mööbel

Tel.:
5681 3101, 5681 3102
Aadress:
Albert-August Tiimani 1A, Narva, Ida-Virumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki