Kampaaniad

Detsembrikuu parimad pakkumised Sisustus E Kaubamajas

Toome teieni Sisustus E Kaubamaja detsembrikuu parimate pakkumistega. Pakkumistega on võimalik lähemalt tutvuda siin või külastades kodulehte.

 Allikas: sisustuse.ee

Allikas: sisustuse.ee
Sellel kuul on sooduspakkumised teinud järgmised salongid: Home4you, Oriens, Hektor Light, Meblik, Strössel, ZIP.Home mööblisalong, 3D Sisustus, Vegard Furniture ja Skano Furniture.

Valgusteid on väga erinevaid - ühed on mõeldud tööpindade valgustamiseks, teised aga meeleolu loomiseks ning kolmandad ruumi ühtlaseks valgustamiseks. Selle jaoks on seekord on erinevad keskuse salongid toonud välja, mida põnevat leidub nende tootevalikus tubade valgustamiseks. Loe artiklit siin.

Lisaks on erinevates salongides kõik Sleepwelli ja Hildingu tooted kuni 18. detsembrini 20% soodustusega.

Kutsume kõiki sisustushuvilisi liituma uudiskirjaga, millega kord kuus parimatest pakkumistest teada anname. Liitumiseks vajuta siia.

Sisustus E Kaubamaja asub Tartus, Tehase 16.
Keskus on avatud E-R 10-19, L 10-16.

Sisestatud: 07.12.2017

Sisustus E Kaubamaja

Tel.:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Sisustus E Kaubamaja jagab 5 kasulikku ja inspireerivat nõuannet pehme mööbli soetamisel

Kodu sisustamine pehmete sisustuselementidega - näiteks diivanite ja muu põnevaga - on hea ja lihtne viis tuua ruumi juurde soojust ja muuta see rohkem teretulnuks kõikidele külalistele. Samuti on Lõuna-Eesti suurima sisutuskeskuse Sisustus E Kaubamaja salongid ja teenusepakkujad meeleldi abiks õige sisutuse valimisel, tuues allpool välja tähelepanekud, soovitused ja info, millist pehmet mööblit nende salongides leidub.

vaata kõiki