Kampaaniad

Veebruaris diivan Newman Softrendis -20% soodustusega

Heade proportsioonidega Newman kuulub kindlalt Softrendi klientide lemmikdiivanite hulka. Diivan on parajalt lai ja sügav, aga mõjub seejuures kergelt ja õhuliselt. Mugavust lisavad peale mõnusa istumissügavuse ja -kõrguse ka taskustatud vedrustusega kinnised istumispadjad. Valikus on mitmeid disainiversioone erinevate käetugedega, etteulatuva osaga ja nurgadiivan. Võimalus on lisada ka peatugi. Newman on ilus ja mugav diivan, mille saad endale täpselt sobivaks sättida.

 Allikas: softrend.ee

Allikas: softrend.ee

Näidishinnad on arvestatud I hinnaklassi kangaga. Tutvu kangavalikuga siin.

- Valik Newman diivaneid on kohe saadaval. Vaata lähemalt siit.
- Loe Newmani kohta lähemalt ja vaata mõõte siin.
- Pakkumine kehtib tellimustele, mis on vormistatud ajavahemikul 01.02.2018 – 28.02.2018. Soodustusi ja allahindlusi ei summeerita.
Lisainfo: www.softrend.ee.

Sisestatud: 06.02.2018

Softrend

Tel.:
660 4564
Aadress:
Pärnu mnt 139c, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Softrend pakub projekte ideest lahenduseni nüüd ka avalikku ruumi

Inimesed vajavad enda ümber mugavat, töötavat ja inspireerivat ruumi. Ruumi, mis oleks piisavalt avatud, et luua võimalusi koostööks, aga samal ajal piisavalt privaatne ja vaikne, et süveneda. Ruumi, mis pakuks ergonoomilisi lahendusi konkreetseteks töölõikudeks, voolates samal ajal vabama toimetamise jaoks üle hoopis ootamatutesse formaatidesse, muutudes kontorist või tehasest sujuvalt kinosaaliks, raamatukoguks või rattaparandustöökojaks.

vaata kõiki