Kampaaniad

Moonavoor Seinakattestuudio teeb ruumi uuele - paljud tapeedid -50%

Kätte on jõudnud suvi, samuti suvised soodustused ning koos sellega on alanud ka remondihooaeg. Moonavoor Seinakattestuudio teeb ruumi uuele kaubale ning nüüd on suur valik tapeete laost -50% soodsamad.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Enam kui 30 erineva disainiga tapeeti saab nüüd kätte poolmuidu. Poole hinnaga saab soetada kõrgkvaliteetseid laste-, magamis- ja elutoatapeete erinevates stiilides.
Pakkumine kehtib 25.05-24.06.2018 või kuni kaupa jätkub - kiirematele suurem valik.

Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Sisestatud: 23.05.2018

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Geomeetriline ornament tapeedil loob interjööri rütmi ja dünaamika

Koos klientidega sobiva seinakatete valimine on väga põnev protsess, aga sageli tuleb ette olukordi, mil geomeetriline ornament tapeedil meeldib klientidele väga, aga seda ei julgeta valida. Miks see nii on? Üks võimalikke põhjuseid on see, et kataloogis on näha vaid näidis - väikest tapeeditükk - ja ei osata ette kujutada, kuidas see võiks mõjuda tervel seinal. Siinkohal tulevad appi disainerid ja seletavad, miks valida just geomeetrilise ornamendiga tapeet ja kuidas luua selle abil unikaalne ja läbimõeldud interjöör.

vaata kõiki