Huvitavad tooted

Silmapaistev köögitehnika Sinu Interjööri


Mööblimasin OÜ koostöös E-Lux Kodutehnika OÜ'ga esitleb messil Interjöör 2013 silmapaistvaid tehnikatooteid.

Cortina-sarja tooted, mida iseloomustab detailide harmooniline tasakaal
kombineerituna oskusliku materjalide valikuga, on saanud inspiratsiooni mägiseppade kunstiteostest, kes kasutades põlvkondade oskusteavet, loovad filigraanseid taieseid.

Dolomiitide iidne pärand ja Cortina dÀmpezzo esklusiivne eripära kaunistab nende toodetega ka Sinu interjööri.


Selle sarja iseloomulikuks disainielemendiks on juhtnuppude viimistlus. Cortina-sarjas on valikusse lisandunud juhtnupud, mis on kaunistatud Swarovski kristallidega.


Mis mõttes „E-Joon“?
E-Ion: selle salapärase nimetuse taga peitub selle tehnoloogiline eripära.

See ei ole tavaline plekist mürisev monstrum, mis suudab oma küündimatuses meie kulninaarseid elamusi häirida, vaid täiuslik meistriteos. Mis on siis „vaala kõhus“?

Seadme hing ja süda on bipolaarne ionisaator.
Ioonid – aatomid või aatomite grupid, mis on kaotanud või „külge kleepinud“ 1 või rohkem elektrone. Seeläbi on need ioonid kas negatiivsed või positiivsed. Keemiakeeles: ioonid, mis oma keemiliselt aktiivse olemuse tõttu ründavad kahjulike ainete väliskesti, lõhuvad selle ja seeläbi teevad kahjutuks viirused ja bakterid, hallituse ja seeneeosed, allergeenid, samuti neutraliseerivad lõhna, nt tubakasuitsu.Tavaliselt on kodune õhk „vaene“ ja saastunud, ehk siis on meie õhus liialt positiivseid, samas aga napilt negatiivseid ioone. Normaalseks peetakse olukorda, kus 1 ccm-is on 1200 (+) ja 1000 (-) iooni.

Samuti oskab see aparaat kodus omasoodu toimetades hinnata, kui hea või halb on meie sisekliima. Selleks on tal spetsiaalne sensor, mille indikaatoriks on lehe kujutis esipaneelil. Kui see on kollane, on õhk meie kodus „vaene“ ning õhupuhastaja asub tööle, kuni saavutatakse optimaalne ioonide tasakaal. Leht värvub roheliseks.


Kokkuvõtvalt: see õhupuhastaja on meie kodu tervisliku kliimakeskkonna tootja, säästes energiat ning mille paigaldamine on lihtsaim mõeldavatest.Köögimööbel asjatundjatelt. Kvaliteetsed köögid Mööblimasinalt!


Saada köögitehnika päring: info@mooblimasin.ee

Sisestatud: 25.04.2013

MÖÖBLIMASIN

Tel.:
5681 8223
Aadress:
Sõpruse pst 33, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki