Huvitavad tooted

Efektne kunstvaigust ja -marmorist seinavalgusti Hektor Lightist

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Kui soovid ruumi lisada omanäolise ja pilkupüüdva aktsendi, siis valgusti Notredame firmalt Karman on suurepärane valik. Valikus on ripp, - lae- ja seinavalgustid.

Valgusti on skulptuurne ja suuremõõduline (95x82cm) ning on ka omamoodi lõuendiks, kuna valgusti on ülevärvitav ning pakub võimaluse loomingulisuse lennata lasta ja värvida valgusti endale meelepärast värvitooni.

Kõige mugavam on osta otse e-poest www.hektor.ee. Küsi vajadusel nõu ka klienditeenindajatelt Hektor Light esindustes. Ammuta inspiratsiooni ka
Facebookist.

Sisestatud: 26.10.2017

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki