Artiklid ja uudised

Jõulukingituse teeb Soodnegaderoob – liuguksed ja kapisisud - 20%

Jõulud on aeg, kus tavaliselt teeme üksteisele kingitusi. Rõõm on kingi saajal ja ka kinkijal.
Nii ka sellel aastal. Soodnegarderoob teeb oma klientidele jõulukingituse, pakkudes kõiki liuguksi ja kapi sisusid 20% odavamalt.

Tule ja külasta meie salongi Tallinna Mööblimajas Mulla 1 (Asume I korruse tagumises osas)
Või küsi hinnapakkumist läbi kodulehe www.soodnegarderoob.ee

Liuguksed.

Pakume alumiinium profiilidega kvaliteetliuguski mõistlike hindadega. Valik igale maitsele. Meie valikusse on lisandunud ka naturaalsed õlitatud l tamme spoon raamiga liuguksed. Lisaks võime valmistada ka fotokilega kaetud liuguksi. Tuues meile kvaliteetse fotofaili, teeme sellest isikupärased liuguksed.Garderoobid.

Küsi hinnapakkumist garderoobi sisule. Teeme eskiis joonise ja täpse hinnakalkulatsiooni. Pakume laias valikus eri toone melamiin plaate ja garderoobi furnituuri. Valikus on erinevaid pesukorve nii kvaliteet Norscan korve kui odavamaid analooge.Aknakatted.

Lisaks on meilt võimalik tellida omale meelepärast tooni ja sobivate mõõtudega ruloo. Valikus üle 120 erineva kanga. Saadaval on nii ühevärvilisi kui mustrilisi, täispimendavaid, kui poolpimendavaid kangaid. Pakume tavalisi kui ka plastikakna jaoks mõeldud ruloosid.Tule ja sisusta oma kodu meie abiga!!!

Sisestatud: 09.12.2011

Soodnegarderoob

Tel.:
5383 6700, 650 9086
Aadress:
Mulla 1 (Mööblimajas), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki