Artiklid ja uudised

Soodnegarderoob uus salong nüüd Idakeskuses!!!


22. veebruaril avas Soodnegarderoob oma uue esindussalongi Tallinnas.
Uue salongi asukohaks valisime Lasnamäe linnaosas paikneva Idakeskuse,
mis asub aadressil Punane 16.

Kallid kliendid, olete oodatud meid külastama!

Miks just Lasnamäe?

Otsisime kaua kohta, kus uus salong avada. Tutvusime mitmete rendipindadega erinevates linnaosades.

Leidisme, et Tallinna kõige suurem linnaosa, Lasnamäe, omab suurt potentsiaali. Nimelt elab sealsetes kortermajades palju inimesi, kes oma kodu renoveerides võiksid olla meie potentsiaalsed kliendid. Lisaks on Idakeskus strateegiliselt hea kohapeal, lihtsasti ligipääsetav, head avarad parkimistingimused ja hea maine. Endiselt jääb avatuks ka Mööblimaja salong.

Garderoobid ja liuguksed.

Pakume laias valikus kvaliteetseid liuguksi. Liuguksed on kasutatavad nii kapiuste kui ruumijagajatena. Liuguste valik on väga lai, ühetoonilistest melamiinidest ustega kuni eksklusiivsete disainklaasist lahendusteni välja.

Siinkohal tuleks mainida ka liuguste väga head koostekvaliteeti. Kasutame ainult alumiiniumprofiile, mis annavad uksele piisava jäikuse, ent kerguse vabalt ja sujuvalt liikuda. Loomulikult on oma osa ka rullikutel, mis on kuullaagritel ja väga vastupidavad. Lisaks alumiiniumprofiilidele pakume elegantsust ja stiilsust armastavatele klientidele uksi ka melamiin- või spoonprofiilidega. Garderoobi sisud valmistame lamineeritud plp plaadist. Valikus on palju erinevaid toone.

Meie tootevalikust leiate sahtleid, kingariiuleid, pesukorve ja erinevaid garderoobisüsteeme. Lisaks valmistame ka muud eritellimusmööblit, raamaturiiuleid, kontori- ja töölaudu, sahtlibokse, öökappe, tv aluseid, sektsioonkappe ning kapiuksi.

Küsi kindlasti hinnapakkumist meie uuest salongist või kodulehelt!
Uues salongis ootavad Teid hinnaüllatused!

Sisestatud: 27.02.2012

Soodnegarderoob

Tel.:
5383 6700, 650 9086
Aadress:
Mulla 1 (Mööblimajas), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki