Artiklid ja uudised

Oktoober on soodne!

SoodsasGarderoobis oktoobrikuus kõik liuguksed ja garderoobisisud – 25% soodsamad!!!LIUGUKSED

Liuguksed võivad olla nii ruumijagajateks kui kapiusteks. Firmas SooneGarderoob on laialdane valik kvaliteetseid alumiiniumprofiile, alustades lihtsatest, askeetlikest ja lõpetades eksklusiivsete naturaalspoonist profiilidega. Uste sisudeks on nii peegleid, värvitud klaase, disainklaase, puitimmitatsioon melamiine, naturaalspoone kui ka bambuskangaid. Võimalik on kombineerida kokku erinevaid materjale.

Soovitame just oktoobrikuus värskenda oma kodu uute ja moodsate või klassikaliste liugustega - uksed veerandi võrra soodsamalt!
GARDEROOBISISUD

Kas oled väsinud:
külastamast mööblipoode, kus pakutakse vaid standardlahendusi, mis ei pruugi kokku sobida Sinu kodu mõõtudega;
olukordadest, kus valmis kapid on liiga suured ega mahu nišši või on sootuks liiga väikesed?

Siinkohal tuleb appi SoodneGarderoob, pakkudes just Sinule mõeldud kapi- ja sisustuslahendusi.


NUTIKAID NÄPUNÄITEID

Kui vana kapi uksed logisevad, hakkavad sootuks eest ära kukkuma või ei sobi vana kapp enam uue remondiga, siis pole alati vaja tingimata osta uut kappi. SoodneGarderoob võib Sinu kapi värskendamiseks valmistada uued sobivad uksed. Olgu need siis moodsad liuguksed või klassikalised käänduksed. Samuti võib kapile valmistada ka uued küljed, jättes sisu endiseks. Nii ei pea Sa muretsema vana kapi utiliseerimise pärast ning saad uue ja nägusa mööbli.

Kui Sul leidub kodus mõni kasutuna seisev nurk, trepialune või nišš, millele sa kuidagi rakendust ei leia, siis telli sinna sobiv sisustuslahendus ning Sulle valmistatakse just sinna sobiv mööbliese.


SoodneGarderoob pakub ka paigaldust ja asjatundlikku kodukonsultatsiooni.

Külasta salonge Tallinna Mööblimajas (I korrusel) või Idakeskuses (Box nr 58, II korrusel), kus asjalikud teenindajad Sind meelsasti aitavad.
Hinnapakkumist võib küsida ka meili teel, saates meile ruumi mõõdud ning oma ideed.

Sisestatud: 04.10.2012

Soodnegarderoob

Tel.:
5383 6700, 650 9086
Aadress:
Mulla 1 (Mööblimajas), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Soodnegarderoob uus salong nüüd Idakeskuses!!!

Soodnegarderoob uus salong nüüd Idakeskuses!!!

Otsisime kaua kohta, kus uus salong avada. Tutvusime mitmete rendipindadega erinevates linnaosades.
Leidisme, et Tallinna kõige suurem linnaosa, Lasnamäe, omab suurt potentsiaali. Nimelt elab sealsetes kortermajades palju inimesi, kes oma kodu renoveerides võiksid olla meie potensiaalsed kliendid. Lisaks on Idakeskus strateegiliselt hea kohapeal, lihtsasti ligipääsetav, head avarad parkimistingimused ja lisaks hea maine. Endiselt jääb avatuks ka Mööblimaja salong.

vaata kõiki