Artiklid ja uudised

Oot-Oot Stuudio tootevalikusse lisandus nutikas ja mänguline TV-KAPP

Oot-Oot Stuudio disainerid tõid turule uue nutika ja mängulise lahendusega TV-KAPI, mille lükanduksed on igalt küljelt eri tooni. See annab võimaluse lihtsa vaevaga kapi ilmet muuta ja seda interjööri või tujudega sobitada.

Kapi ühe disaineri Marko Ala sõnul saab kapi väljanägemist muuta kasvõi iga päev. „Tõsta kapiuks lihtsalt pealt välja, pööra ümber ja aseta tagasi. Midagi kruvima ega seadistama ei pea. Kapiga on kaasas kolm ust, mida võib kasutada korraga, kahe kaupa või üksikult,“ selgitab Marko kapi nutikust.


 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

TV-kapi karkass on viimistletud naturaalse pähkli- või tammespooniga. Kapi jalad on treitud täispuidust. Riiuleid kapi sees on võimalik seadistada eri kõrgustele. Lisaks on igas sektsioonis ava juhtmete läbiviimiseks. Kapp sobib oma stiili ja toonide poolest hästi Oot-Oot Stuudio COSMO diivanikomplekti ja -laudadega.

 Allikas: www.oot-oot.com

Allikas: www.oot-oot.com

Oot-Oot Stuudio tooted on disainitud ja valmistatud Eestis.

UUDIS! Kogu Oot-Oot Stuudio kaubavalik nüüd saadaval ka soodsa järelmaksuga!

Oot-Oot Stuudio on kahe noore disaineri Marko Ala ja Joonas Torimi loodud Eesti disaini stuudio, mis 2013. aastast keskendub vana aja väärtusi edasikandvate toodete disainimisele, arendamisele ja tootmisele. Oot-Oot Stuudio tooteid saab uudistada kodulehelt www.oot-oot.com. Showroom asub Baltika kvartalis Veerenni 24, Tallinnas.

Sisestatud: 20.01.2015

Oot-Oot Stuudio

Tel.:
5373 0049
Aadress:
Veerenni 24, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki