Artiklid ja uudised

Hansgrohe SE esitles Frankfurdi messil suurepäraseid uusi vannitoa- ja köögitooteid

Märtsi keskel Frankfurdis toimunud sanitaartööstuse kõige prestiižsemal messil ISH esitles Hansgrohe SE kokku 465 uuenduslikku toodet. 1600 ruutmeetri suurust Hansgrohe ja Axori väljapanekuala Festhalles külastas viie päeva jooksul umbes 60 000 külastajat.

ISH on maailmakuulus mess, mis toimub iga kahe aasta järel Frankfurdi messikeskuses. Külalised, sanitaarvaldkonna spetsialistid ja projekteerijad kõikjalt maailmast ja ka tarbijad said messil tutvuda uuenduslike toodetega, mille eesmärk on parandada elukvaliteeti ning pakkuda suuremat kasutusmugavust vannitoas ja köögis.

„Meie uuenduslikud vannitoa- ja köögitooted pakuvad klientidele tõelist lisaväärtust,“ ütles Hansgrohe SE juhatuse aseesimees Richard Grohe. „Need hõlbustavad igapäevaseid toiminguid köögis ja vannitoas ning aitavad klientidel vett säästlikumalt kasutada. Lisaks pakuvad need senisest nauditavamat veekogemust ja täiesti uusi lahendusi dušinurkade kujundamiseks.“

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Hansgrohe - ühelainsal nupul põhinev revolutsioon vannitoas ja köögis

Hansgrohe Select-nupp – disainialane läbimurre ja dušinurkades juba väga populaarseks osutunud element – nüüd on see muutmas ka valamu- ja köögisegistite maailma. „Ülimalt positiivne vastukaja meie Hansgrohe Select-tehnoloogiaga duššidele ja termostaatidele ajendas meid seda kontseptsiooni edasi arendama,“ ütles Richard Grohe. 2015. aasta ISH-l esitles Hansgrohe ka valamu- ja köögisegisteid, mis üheainsa nupuvajutusega hõlbustavad oluliselt koduseid majapidamistöid. Lisaks aitab see tehnoloogia säästa vett ja energiat. Hansgrohe uutes köögisegistites Metris Select ja Talis Select on esmakordselt kombineeritud väljatõmmatav jooksutoru ots uuendusliku Select-tehnoloogiaga.

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Axor - vesi selle kõige elulisemal kujul

Axor tutvustas uut vannitoa kollektsiooni Axor Citterio E ja tootesarja Axor Universal Accessories. Need uuenduslikud tootesarjad töötas välja Hansgrohe SE disainitootemark Axor koostöös Antonio Citterioga. See tunnustatud Itaalia arhitekt ja disainer on tuntud tänu oma elegantsetele ja ülimalt kvaliteetsetele toodetele, mis kajastub ka uutes Axori toodetes.

Üks Axori tõmbenumbritest 2015. aasta ISH-l oli Axor Starck V. See nähtava veejoaga klaassegisti on juba muljet avaldanud disainihindajatele üle maailma. Frankfurdis esitleti esmakordselt kolme uut versiooni sellest segistist. Philippe Starcki orgaanilist disaini täiendavad teemant- ja tahutud viimistlusega klaassegistid ning valgest portselanist segisti.

 Allikas: www.hansgrohe.ee

Allikas: www.hansgrohe.ee

Hansgrohe on Saksamaal Schwarzwaldi mäestiku piirkonnas Schiltachis asuv ettevõte. Oma 114-aastase ajaloo jooksul on ettevõte omandanud tehnoloogia-, disaini- ja jätkusuutlikkusalaste uuenduste liidri maine sanitaartoodete valdkonnas. Hansgrohe SE toodetud segistid, dušiotsikud ja dušisüsteemid on originaalsed tooted, mis muudavad vannitoa funktsionaalsemaks, mugavamaks ja esteetilisemaks. Neid kvaliteettooteid võib leida sellistest mainekatest paikadest nagu luksuslik ookeaniliinilaevast Queen Mary II, Londoni Heathrow lennujaama 5. terminalist, Burj Khalifast Dubais (maailma kõrgeim hoone), Saksamaa kantseleist Berliinis, yoo! luksuskorteritest New Yorgis ning Masdari linna teadus- ja tehnoloogiainstituudist Abu Dhabis. Ettevõtet ning selle tooteid on pärjatud arvukate auhindadega, millest kõige hiljutisemad on disainiauhind Red Dot „Best of the Best“ tootedisaini kategoorias, Wallpaper* ajakirja 2014. aasta disainiauhind parima dušikontseptsiooni eest ning auhind Interior Innovation „Best of the Best“ 2014. Ettevõtte kaubamärke Axor, Hansgrohe, Pharo ja Pontos müüdi 874 miljoni euro eest (võrreldes 841 miljoniga 2013. aastal). Tänaseks töötab Hansgrohe grupis enam kui 3600 inimest üle maailma, neist umbes kaks kolmandikku Saksamaal. Ettevõte valmistab oma tooted Saksamaal, Prantsusmaal, Hollandis, USAs ja Hiinas.

Tutvu toodetega siin!
Sirvi online kataloogi siit!
Hansgrohe Facebookis

Sisestatud: 09.04.2015

Hansgrohe SE

Tel.:
682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1 , Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

hansgrohe üllatab taas uuenduslikkusega – Rainfinity

Soovid ultramodernset dušši? hansgrohe viib Rainfinity tooteseeriaga vannitoas läbi radikaalse
uuenduse. Tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile
lisab Rainfinity duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku
seinaühendusega, mis muudab tavapärase duši seinakinnituse üleliigseks, on Rainfinity tõeline
trendinäitaja. Rainfinity hellitab sind mikropeente PowderRaini jugadega ning on disainilt uus
duši arhetüüp, mis lisab elegantsi vannituppa.
Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas
tõeline pilgupüüdja.

vaata kõiki