Artiklid ja uudised

Isikupärased ja kvaliteetsed keraamilised köögivalamud Villeroy & Bochilt

Villeroy & Bochi keraamikatooted on kombinatsioon traditsioonilisest käsitööst ja ülimast tööstuslikust täpsusest. Selle tulemusena paistavad valminud tooted silma oma läbimõeldud disaini, kauakestva kvaliteedi ja täpse stiilitunnetuse poolest.

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

ISIKUPÄRA JA KVALITEET

Keraamikatooteid on majapidamistes kasutatud juba pikka aega. Nii lauanõude kui kuumakindlate ahjunõude puhul parandab toodete valmistamisel kasutatav vastupidav ja tugev materjal oluliselt nende löögikindlust. Villeroy & Boch kasutab kvaliteetsest materjalist tulenevaid eeliseid ära ka oma köögivalamute disainis. Tulemuseks on eriti kuuma- ja külmakindel keraamiline pind, millele võib probleemideta asetada nii kuuma panni kui ka sügavkülmast võetud toidu. Ka tavalised majapidamises kasutatavad happed ei jäta sellele jälgi.

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

VILLEROY & BOCH KERAAMILISTE KÖÖGIVALAMUTE EELISED

Avastage enda jaoks Villeroy & Boch’i keraamiliste köögivalamute eelised! Kuna Villeroy & Bochi köögikeraamika on maitse- ja lõhnavaba ning seda on tänu CeramicPlus pinnatöötlusele lihtne puhastada, võite valamu pinnal julgelt töödelda liha või valamukausis sulatada sügavkülmast võetud tooteid. Laitmatu hügieeni saavutamine on imelihtne!

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

Uudne CeramicPlus pinnatöötlus on välja töötatud eesmärgiga saavutada eriti puhtad ja hõlpsasti puhastatavad keraamilised pinnad. Kokkupuutel selliselt töödeldud pindadega, moodustavad vedelikud piisakesi, mis kiiresti ära voolavad, võttes kaasa mustuse, katlakivi ja muud osakesed. Seetõttu on CeramicPlus töötlusega keraamikatooteid palju lihtsam puhastada.

Vastupidavus

Keraamilised köögivalamud on löögi- ja kriimustuskindlad. Igapäevased köögis tehtavad toimingud ei jäta keraamilise valamu pinnale jälgi.

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

Puhastatavus

Keraamiliste köögivalamute puhastamine on kiire ja lihtne. Tänu CeramicPlus pinnatöötlusele eemaldatakse tõhusalt ka kõige kangekaelsemad plekid.

Temperatuurikindlus

Keraamilised köögivalamud on kuuma- ja külmakindlad, mistõttu neile võib probleemideta asetada kuuma poti, praepanni või sügavkülmast võetud tooted.

Hügieenilisus

Keraamilised köögivalamud on maitse- ja lõhnavabad, mistõttu võib neile probleemideta asetada ka tugeva lõhna ja värviga toiduaineid.

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

VILLEROY & BOCH KÖÖGIVALAMUTE VÄRVID JA DEKOORID

Värvid rikastavad meie elu ning värvide abil saame väljendada erinevaid tundeid. Villeroy & Boch’i pakutavad 15 valguskindlat köögikeraamika värvitooni ja 2 erinevat dekoori võimaldavad valida teie köögi jaoks sobivaima lahenduse. Võite otsustada erkvalge kujunduse kasuks või lisada siin-seal pisut värvi – valik on teie! Soojade aktsentide lisamiseks sobib hästi beež värvitoon Latte Macchiato ning erinevaid kombineerimisvõimalusi pakuvad hoolega läbimõeldud dekoorid. Tänu suurele värvivalikule on võimalik kööki paigaldada töötasapinna- ning köögimööbli ustega samas toonis keraamiline valamu.

 Allikas: www.villeroy-boch.com

Allikas: www.villeroy-boch.com

Loe Villeroy & Boch'st lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt: www.gustavsberg.com, www.villeroy-boch.eu

Sisestatud: 15.06.2015

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel.:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsberg saab sügisel oma valikusse täiesti uue tootesarja, kuhu kuuluvad ehtsa skandinaavialiku disainiga ning lihtsalt paigaldatavad dušiuksed ja -seinad. Otse loomulikult pakuvad ka uued tooted Gustavsbergile omast suurepärast kvaliteeti, vormi ja funktsionaalsust. Nutikate ja paindlike lahendustega dušinurk toob oma lihtsusega värskendust igasse vannituppa. Sortimenti kuuluvad dušiseinad ning nii sirged kui ka kumerad dušiuksed, mis kõik on saadaval erinevates mõõtudes ning mida on võimalik omavahel mitmel viisil kombineerida.

vaata kõiki