Artiklid ja uudised

Scioni uus retrohõnguline kanga- ja tapeedikollektsioon sisustussalongis Muster

 Allikas: www.muster.ee

Allikas: www.muster.ee
Uus Scioni tapeedi- ja kangakollektsioon Lohko on kevadiselt rõõmus ja retrolik. See sobib hästi julgele inimesele, kes soovib lustlikkust igasse päeva. Kangad ja tapeedid on omavahel kenasti kombineeritavad.

Lohko tähendab soome keeles “plokk” ja nagu nimigi ütleb, on kollektsioon loodud toetudes graafilistele mustritele, kus on kenasti kooskõlas asümeetriliste ja geomeetriliste vormide sümbioos, mis lõhub kergelt disaini reegleid.

Kollektsioon on loodud disainer Hannah Boweni poolt, kes on tuntud oma ebatavaliste mustrite ja disaini poolest.

www.muster.ee
Muster Facebookis

Sisestatud: 04.04.2016

Muster Sisustussalong

Tel.:
679 1746 ,679 1742
Aadress:
Pärnu mnt 139A, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Jõulud algavad Mustrist

Jõulud algavad Mustrist

Muster on läbi aastate silma paistnud rikkaliku jõuluaja väljapaneku ja kaubavaliku poolest. Salongist leiab kõik vajaliku, et igas kodus õige pühademeeleolu tekitada. Muutmaks pimadet aega veidigi valgemaks ja säravamaks, on valikus erinevaid valguskette- ning palle, mida võimalik kasutada nii sise- kui ka välitingimustes. Saadaval on ka patareitoitel valguskette, mida on hõlbus kasutada jõululaua dekoreerimiseks, kuid miks mitte ka pimedatel augustiöö piknikutel? Värvilised valguspallid on sõbralikud valgusallikad ka aastaringseks kasutamiseks näiteks lastetoas.

vaata kõiki