Artiklid ja uudised

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Boch on aastaid olnud keraamiliste köögivalamute värvi ja disaini etaloniks. Ei tule vast üllatusena, et nii valamu vormi, paigaldusviisi kui ka värvi juures arvestatakse alati sisekujunduse rahvusvaheliste trendidega. Varem eelistati neutraalseid, mahedaid värve, kuid nüüd on neile lisandunud jõulised ja väljendusrikkad toonid, mille abil saab lisada aktsenti ja tõsta teatud nüansse rohkem esile.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Tugevad värvitoonid elavdavad nii eluruumide kui ka vannitoa ja köögi sisekujundust. Eeltoodu taustal palus Villeroy & Boch tunnustatud tootedisaineril ja sisekujundajal Gesa Hansenil töötada välja tippklassi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala sarjale Timeline ja üksikutele köögivalamutele sarjast Subway.

2015. aasta kevadel esitles Gesa Hansen kaht esimest värvitooni – sooja kollast Sunrise ja tumesininist Midnight. Järgmiseks asetas disainer need kaks värvi laiemasse konteksti ja lõi nende baasil aastaaegade värvipaleti. Selle tulemusel laiendati värvivalikut kahe jõulise tooniga – väljendusrikas roheline Emerald ja soe punane Coral. Emerald tähistab uues värvivalikus kevadet, Sunrise suve, Coral sügist ja Midnight talve. Nii on võimalik kujundada siseruumid viisil, mis tekitab emotsionaalseid seoseid, loob positiivse meeleolu ja meeldiva õhkkonna.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Roheline Emerald toob kodu interjööri kevadise värskuse, see sobitub kaunilt tumeda pähkli tooni töötasapindade või mööbliviimistlusega. Ka hall liivakivi ja valge mineraal jätavad koos jõulise rohelisega hea mulje. Need, kes soovivad kasutada sisekujunduses - näiteks seintel - ka teisi rohelisi toone, peaksid valima kas õrna mündi või elava metsarohelise. Jämedakoelised pinnad, nagu viimistlemata betoon või matt metall rõhutavad seost metsa lopsaka rohelusega veelgi.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Kollane Sunrise toob teie kööki suve. Soe kollane näeb eriti värske ja meeldiv välja, kui kombineerite seda valge tammega. Heledamates ruumides sobib Sunrise hästi kokku pastelsete toonidega. Kontrastide loomiseks võib aga kasutada kas musta graniiti või marmorit. Soe puidupruun muudab kujunduse veelgi loomulikumaks. Seinte või aksessuaaride tooniks sobivad hästi sidruni- ja päikesekollane, mis rõhutavad keraamika kuma.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Jõuline punane Coral muudab ükskõik, millise köögi võluvaks. Sügiseses valguses sädelevate lehtede soojast toonist inspireeritud Coral sobib eriti hästi heledate töötasapindade ja mööbliga, mis on valmistatud näiteks hallist lubjatud tammest, beežist liivakivist, valgest marmorist või heledast betoonist. Värvide harmoonia loomiseks ja kauni ruumi kujundamiseks võib kombineerida Coralit pastelse roosa või tumedama Marsala tooniga. Vask on huvitavate rõhuasetuste loomiseks ideaalne valik.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Sinine Midnight tekitab talvevärvina jahutava efekti, kuid ei mõju külmalt. Külluslik sinine toon tuleb eriti hästi esile, kui seda kombineerida õrna udusinise või helehalliga. Midnight pakub teile võimalust kujundada klassikaline sini-valge ruum, kus on näiteks hele betoonpõrand ja valge töötasapind. Sinised mööblipinnad toovad mängumereteema. Hele puit, näiteks õlitatud tamm, lisab kujundusele soojust, samas kui kollased lisatarvikud loovad efektseid rõhuasetusi.

Emerald, Sunrise, Coral ja Midnight laiendavad Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute värvipaletti moekate värvidega, mis pakuvad moodsa köögi kujundamisel uusi isikupäraseid ja stiilseid lahendusi. Nimetatud neli värvitooni täiendavad olemasolevaid värvusi – harmoonilisi beeži ja halli, moodsat valget ning eridekoore. Villeroy & Boch tootevalikust leiab sobiva värvitooni või dekoratiivse lahenduse igale maitsele.

Loe Villeroy & Bochist lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt www.gustavsberg.ee, www.villeroy-boch.eu

Sisestatud: 18.05.2016

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel.:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsberg saab sügisel oma valikusse täiesti uue tootesarja, kuhu kuuluvad ehtsa skandinaavialiku disainiga ning lihtsalt paigaldatavad dušiuksed ja -seinad. Otse loomulikult pakuvad ka uued tooted Gustavsbergile omast suurepärast kvaliteeti, vormi ja funktsionaalsust. Nutikate ja paindlike lahendustega dušinurk toob oma lihtsusega värskendust igasse vannituppa. Sortimenti kuuluvad dušiseinad ning nii sirged kui ka kumerad dušiuksed, mis kõik on saadaval erinevates mõõtudes ning mida on võimalik omavahel mitmel viisil kombineerida.

vaata kõiki