Artiklid ja uudised

Kevad saabub taas sisustus- ,aiandus- ja kinnisvaramessiga "Interjöör 2017"

21.- 23. aprillil toimub Eesti Näituste messikeskuses juba 20. sisustusmess Interjöör, 25. aiandusmess ning 6. kinnisvaramess.

Interjöör 2017 pakub laias valikus sisustuse ja kujundusega seotud ideid ja tooteid kodu, kontori, suvila ning aia jaoks, lisaks ka seminare, loenguid ning ka tasuta nõuandlaid. Toimub ka eelmisel aastal suurt tähelepanu pälvinud Disainilaat, kus saab tutvuda kodumaiste toodete ning disainiga.

 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Kodu

Sisustusmessil on esindatud kõik võimalikud valdkonnad, sajad eksponendid on tulnud kohale, et messikülastajale kõik koduks vajalik ühte kohta koondada. See on harukordne võimalus tutvuda äärest ääreni valdkondadega ühes kohas ja ühel ajal.
Eelmisel aastal alguse saanud ning suurt poolehoidu võitnud Disainilaat tuleb täies hiilguses ka see aasta ja mille korraldavad Eesti Näituste AS koostöös iN.kodu.ee teemaportaaliga. B-Halli kaks korrust muutub messi ajaks kui ajutiseks disaini,- käsitöö- ning loomelaadaks.
Esindatud on paljud eestimaised ning ka mõningad välismaised tootjaid ja disainerid, kes tutvustavad oma loomingut. Lisaks oma ala professionaalidele on Disainilaadal näha ka palju isetegijaid, kelle stendidel saate tutvuda kodumaise loomega: seebid, ehted, mängud, mööbel, disainelemendid jpm.

 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Aed

Aiandusmessil saab jälgida põnevat floristika õppuri võistlust International Student Florist Cup 2017, kus osalevad Soome, Norra, Läti, Venemaa ning Eesti floristid. Eestit esindavad kõik floristiõpet pakkuvad koolid: Eesti Floristikakool, Räpina Aianduskool ning Luua Aianduskool. Lisaks on esindatud ka muud võistlustööd, nii meeskonnas kui ka individuaalselt. Kohale tuleb demonstratsioonesinemisega ka üks maailma tuntumaid floriste Jaapanist mr Aritaka Nakamura.

 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Kinnisvara

Külastajaid ootab ees üheksa erineva kinnisvaraettevõtte pakkumised, nõuandlad, uusarendused ja palju muud.
Koha peal saab külastaja vajalikku informatsiooni müügis olevate korterite kohta, asjatundjate nõu, millele korteri soetamisel tähelepanu pöörata ning ka valminud ja peagi valmivate uusarenduste kohta. Kindlasti ei ole puudu ka erinevate objektide messipakkumised. Koha peal saab tutvuda järgmiste kinnisvaraarendajatega: YIT Ehitus, LVM Kinnisvara, Endover Kinnisvara, Domus Kinnisvara, Metro Capital, Skanton Kinnisvar, Epicenter Kinnisvara, Rosenhaus Kinnisvara, Toomkinnisvara OÜ.


 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Muud tegevused

Muidugi on ka see aasta külastajatel võimalus saada osa erinevatest esitlustest, tootetutvustustest, seminaridest ning külastada ka tasuta nõuandlaid. Kohal on nii feng shui spetsialist kui ka sise- ja aiakujundaja esindajad, kes jagavad külastajatele tasuta nõu.
Kuulata saab erinevaid seminare, näiteks digiajastu ja sisekujunduse kooslusest, värvidest ja materjalidest interjööris, aiakujundusest, feng shui ning mööbli teemadel.

Messi raames toimuvad ka traditsioonilised loosimise mängud ning Sisustusweb.ee parima stendi valimine. Lisaks saab meelelahutuseks jälgida paljusid võistlusi, tootetutvustusi ja muidugi ei puudu ka üllatavad messipakkumised.

 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Mess on avatud:

Reedel, 21.04 kell 11.00 – 18.00

Laupäeval, 22.04 kell 10.00 – 18.00 

Pühapäeval, 23.04 kell 10.00 – 16.00

Täpsem info:
www.sisustusmess.ee
www.aiandusmess.ee
www.disainilaat.ee

Sisestatud: 18.04.2017

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Praegusel külmal ja hallil kuul mõjub see päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu nagu energiat andev vitamiinipomm. Sisekujundusvimkadega (eriti püüavad pilku kunstiteosed seintel) pikitud kodu, mis asub suure lombi taga USAs - täpsemalt Lõuna-Carolina osariigis -,kuulub fotograaf Gray Benkole ja tema perele, kus palju nalja ja toredat segadust tekitavad ka kaks väikest naerusuist punapead. Silm puhkab ja energia- ja inspiratsioonidoos on garanteeritud.

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Selles värske ja avatud planeeringuga kodu kujundamisel oli eesmärgiks luua ruum, mille prioriteediks on soojad perekondlikud kogunemised. Modernse talumaja stiilis kodu loomisel kasutati lihtsaid klassikalisi sisustusvõtteid, kuhu kuuluvad n-ö metroo-stiilis keraamilised plaadid, minimalistlik valge köögimööbel ja lihtne dekoor. Nende kõrval annavad rustikaalsemat mekki aga robustne (heas mõttes) puidust laud ja pink ning lahtised riiulid, millele asetatud esemed loovad boheemlasliku ja vaba olemise.

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

See kodu Rootsis, Göteborgi südames, on taas hea näide paljunähtud ja -kiidetud skandinaavia sisustusstiilist, kus aukohal heledad seinad ja naturaalsed materjalid. Ka siinses kodus on see kõik olemas, sealhulgas algupärased taastatud puitpõrandad. Aktsenti lisavad rahulikule foonile omapärased aksessuaarid ja esemed, põneva mustriga põrandaplaadid, heleroheline seinavärv magamistoas ning kõige krooniks ajaloolised kahepoolsed akendega siseuksed.

vaata kõiki