Artiklid ja uudised

"Interjöör 2017 rahva lemmik messistend" tiitli võitis 4ROOM

Aprillikuu viimasel nädalavahetusel Eesti Näituste messikeskuses toimunud sisustusmess "Interjöör 2017" on selleks korraks lõppenud.
Käesoleval aastal oli tegemist juba 20nda kevadise kodu- ja sisustusteemalise suursündmusega. Samal ajal peeti ka aiandus- ja kinnisvaramessi ning esmaskordselt toimus ka suur Disainilaat.

Mess tõi kohale laia valiku sisustus- ja aiandustooteid, suurimad tegijad, spetsialistid ja mõnusa messimelu, samuti tutvustati messil mitmeid uudisprojekte ja jagati kingitusi. Vaata fotomeenutust siit.

 Allikas: www.sisustusmess.ee

Allikas: www.sisustusmess.ee

Traditsiooniliselt korraldas Sisustusweb.ee messil PARIMA MESSISTENDI valimise, et tunnustada tublisid sisustusettevõtteid.

Messi lõppedes loeti hääled kokku ning võitjaks pärjati 4ROOM messistend.

4ROOM on eestimaine valgusti- ja mööblitootja. Alates 2003. aastast on ettevõttel salongid nii Eestis kui Lätis. Tänu mööblimessidele ja disaininäitustele on tooted tuntud ka mujal Euroopas. Iga 4ROOMi salongis pakutav ese peegeldab oma disaineri käekirja. 4ROOM ei produtseeri hingetut masstoodangut, vaid iga ese on omanäoline, läbimõeldud ja kasutajasõbralik. 4ROOM annab oma panuse muutmaks Teie ruumi hea energiaga turvaliseks paigaks.

Võitja sai lisaks väärikale tiitlile auhinnaks ka 1000€ väärtuses reklaamiteenuseid portaalilt Sisustusweb.ee.


Kõigi hääletajate vahel loositi messi lõppedes samuti kaks toredat auhinda:

Ligne Roset sisustusaksessuaari võitis Erik Kuzovkov.
Home4you kinkekaardi võitis Kaie Reimo.

Palju õnne võitjatele ning suured tänud kõigile hääletajatele!

Sisukat kevade jätku!
Sisustuswebi toimetus

Sisestatud: 24.04.2017

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki