Artiklid ja uudised

Tippkvaliteediga ning silmapaistva disainiga spaa - bassein sinu koju Villeroy & Bochilt

Miks mitte täiendada oma koduterrassi luksusliku spaa-basseiniga? Villeroy & Bochi spaa- basseinidel on palju häid tehnilisi omadusi. EnduraFrame™ puidu- ja metallivaba tugikonstruktsioon on väga tugev ja vastupidav ning ei vaja erihooldust.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Spaa-basseini iseloomustavad kõrgtehnoloogilised lahendused ja disain, ohutus ning energiasäästlikkus. Villeroy & Bochi Design, Premium ja Comfort sarja spaa- basseinid ühendavad uuendusliku tehnoloogia silmapaistva disainiga ja tippkvaliteedi maksimaalse mugavusega.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Valikus on 16 erinevate massaažidüüsidega varustatud seljatagust, mida on võimalik omavahel vahetada ja paigaldada sekunditega istekohale tänu JetPak™ tehnoloogiale. Polüuretaanvahust isolatsioon ning lühike - enamjaolt ainult vees paiknev - torustik muudavad Villeroy & Bochi spaa- basseinid energiat säästvateks.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Loe Villeroy & Bochist lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt www.gustavsberg.ee, www.villeroy-boch.eu.

Sisestatud: 01.06.2017

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel.:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsberg saab sügisel oma valikusse täiesti uue tootesarja, kuhu kuuluvad ehtsa skandinaavialiku disainiga ning lihtsalt paigaldatavad dušiuksed ja -seinad. Otse loomulikult pakuvad ka uued tooted Gustavsbergile omast suurepärast kvaliteeti, vormi ja funktsionaalsust. Nutikate ja paindlike lahendustega dušinurk toob oma lihtsusega värskendust igasse vannituppa. Sortimenti kuuluvad dušiseinad ning nii sirged kui ka kumerad dušiuksed, mis kõik on saadaval erinevates mõõtudes ning mida on võimalik omavahel mitmel viisil kombineerida.

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Boch on aastaid olnud keraamiliste köögivalamute värvi ja disaini etaloniks. Ei tule vast üllatusena, et nii valamu vormi, paigaldusviisi kui ka värvi juures arvestatakse alati sisekujunduse rahvusvaheliste trendidega. Varem eelistati neutraalseid, mahedaid värve, kuid nüüd on neile lisandunud jõulised ja väljendusrikkad toonid, mille abil saab lisada aktsenti ja tõsta teatud nüansse rohkem esile.

vaata kõiki