Artiklid ja uudised

Ilmus ajakirja "Remondi ja Ehita" suvenumber

Ajakirjas "Remondi ja Ehita" jagatakse tarvilikke nõuandeid nii koduomanikule kui aiandushuvilisele. Suvehooaja saabudes jagavad Sisustusweb ning Duo Disaini sisearhitektid Krislyn Kokk ja Aivi Kukk ideid, kuidas sisustada välikööki. Hüva nõu antakse nii materjalivaliku kui planeerimise kohta nii eraldiseisva kui ehitatud väliköögi osas.

Inspiratsiooni ehitamiseks ja sisustamiseks tasub ammutada Tallinna külje alla Jõgisoole kerkinud kodu loost: see on maja, mis on täis loovust ja ajaloo ilu. Mitmesajaaastase ajalooga palgid ja tellised on nutikalt taaskasutatud ning tulemuseks on hoone, millesarnast teistel ei ole.

Ajakirjas antakse nõu ka eaka elamu ostuks-müügiks – tark on ka nüansid läbi rääkida, et hilisemad vaidlused ei jääks aastateks pooli painama.

Tööriista loos räägime saagidest – valik on sedavõrd lai, et võtab silme eest kirjuks. Pakutava hulgas aitab orienteeruda Bauhofi tööriistade arendusjuht Ramon Järvsoo.

Paneme ka terrassilauad paika, tutvustame hekitaimi, valime eramusse küttesüsteemi ja värvime maja traditsiooniliste värvidega – kõik need tööd vajavad tegemist just suvel.

 Allikas: issuu.com

Allikas: issuu.com
Lehitse ajakirja ja loe:

- Hüva nõu väliköögi sisustamiseks;
- Küttekatla valimine algab põhjalikust eeltööst;
- Ilus kodu Jõgisool inspireerib;
- Traditsiooniline värv on kaitseb aastateks;
- Tööriistad: saagide valik võtab silme eest kirjuks.

Kliki ajakirja esikaanel ja loe lähemalt.
Ajakirja kohta lisainfot leiad siit.

Sisestatud: 20.06.2017

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Praegusel külmal ja hallil kuul mõjub see päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu nagu energiat andev vitamiinipomm. Sisekujundusvimkadega (eriti püüavad pilku kunstiteosed seintel) pikitud kodu, mis asub suure lombi taga USAs - täpsemalt Lõuna-Carolina osariigis -,kuulub fotograaf Gray Benkole ja tema perele, kus palju nalja ja toredat segadust tekitavad ka kaks väikest naerusuist punapead. Silm puhkab ja energia- ja inspiratsioonidoos on garanteeritud.

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Selles värske ja avatud planeeringuga kodu kujundamisel oli eesmärgiks luua ruum, mille prioriteediks on soojad perekondlikud kogunemised. Modernse talumaja stiilis kodu loomisel kasutati lihtsaid klassikalisi sisustusvõtteid, kuhu kuuluvad n-ö metroo-stiilis keraamilised plaadid, minimalistlik valge köögimööbel ja lihtne dekoor. Nende kõrval annavad rustikaalsemat mekki aga robustne (heas mõttes) puidust laud ja pink ning lahtised riiulid, millele asetatud esemed loovad boheemlasliku ja vaba olemise.

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

See kodu Rootsis, Göteborgi südames, on taas hea näide paljunähtud ja -kiidetud skandinaavia sisustusstiilist, kus aukohal heledad seinad ja naturaalsed materjalid. Ka siinses kodus on see kõik olemas, sealhulgas algupärased taastatud puitpõrandad. Aktsenti lisavad rahulikule foonile omapärased aksessuaarid ja esemed, põneva mustriga põrandaplaadid, heleroheline seinavärv magamistoas ning kõige krooniks ajaloolised kahepoolsed akendega siseuksed.

vaata kõiki