Artiklid ja uudised

Värskenda koolilapse tuba Autentico loodussõbralike kriidivärvidega

Kooli algus toob endaga tavaliselt kaasa küllaltki suuri väljaminekuid, kuid see ei pea aga tingimata nii olema. Näiteks koolilapse toale saab anda rõõmsa ja värske ilme, ilma et peaks minema poodi uut mööblit ostma.

 Allikas: www.coloratum.ee

Allikas: www.coloratum.ee
Coloratumi salongis müüdavad Autentico kriidvärvid sobivad suurepäraselt nii mööbli kui ka seinte ning põrandate värvimiseks. Isegi vaibale saab nendega uue ilme anda. Täpsemad juhised ja õpetused leiab kodulehelt.


 Allikas: www.coloratum.ee

Allikas: www.coloratum.ee
Autentico kriidivärvid on hingavad ja keskkonnasõbralikud. Neile on omistatud Euroopa Liidu EN71 sertifikaat, mille kohaselt sobivad värvid ka lastemööbli ja mänguasjade värvimiseks. Coloratumi värvivalikust leiab üle 150 värvitooni ja mitu erinevat läikeastet.


 Allikas: www.coloratum.ee

Allikas: www.coloratum.ee
Autentico kriidivärvidega värvimine on imelihtne. Vana viimstlust ei ole vaja eemaldada, värvida saab otse olemasolevale värvile, lakile ja muudele pindadele. Kuna värvi kuivamisaeg on alla tunni, siis saab enamus projekte päevaga lõpule viia.

Uuri lähemalt salongist Coloratum, Tondi 37, Tallinnas. Vaata lisa ka kodulehelt www.coloratum.ee ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 17.08.2017

Salong Coloratum

Tel.:
5667 6544
Aadress:
Tammsaare tee 87, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki