Artiklid ja uudised

Hubased ja hingavad Rasch Textil tekstiilseinakatted Moonavoor Seinakattestuudios

Rasch Textil tapeedid kuuluvad salongi lemmikute hulka ja nende kollektsioonide arv Moonavoor Seinakattestuudios kogu aeg kasvab. Rasch Textil disainerid mitte ainult ei tõlgenda, vaid ka loovad ise trende ning iga uus kataloog üllatab uute omanäoliste disainidega. Näitame teile rõõmuga uuemaid ja populaarsemaid kollektsioone ja nagu firma nimest võib välja lugeda, on tegu tekstiilseinakatetega.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Liaison
Tekstiilsed seinakatted on praegu väga populaarsed – tänu kangale tekib eriliselt soe ja hubane tunne - tapeet „hingab“. Sellist seinakatet on mõnus katsuda ja interjööris tunnetada. Kollektsioonis on esindatud kõik pruuni värvitoonid alates helebeežist ja kakaost kuni tumeda šokolaadini. Valikus on klassikalised mustrid ja elegantse triibuga variandid.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Sky
See kollektsioon võlub mahedate värvitoonidega ja põnevate struktuuridega. Tapeet lisab värvi väga delikaatselt - triibud ja kerge muster sobivad ideaalselt magamis- või elutuppa. Suurepärase kvaliteediga fliisalusel tekstiilseid seinakatteid on ka väga kerge paigaldada.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Palau
Etnilised ornamendid ja gobelääni imitatsioonid toovad interjööri idamaise šarmi. Samas sobivad need disainid kenasti nii klassikalisse kui ka kaasaegsesse interjööri. Valikus on ka palju ühevärvilisi variante, millega neid mustreid kombineerida saab.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Jaipur
Kerge sädelus, peened mustrid ja imelised lilled kaunistavad igat ruumi ning need märksõnad iseloomustavad ka Jaipur kollektsiooni. Trendikad värvilahendused ja idamaised lillemustrid aitavad luua ainulaadset interjööri teie kodus.

 Allikas: moonavoor.ee

Allikas: moonavoor.ee

Indigo
Omapärased ornamendid mängivad valguse käes ja toovad interjööri rütmi ja dünaamikat. Fliistapeedi paigaldus on lihtne, kuna see ei veni ega rebene.

Moonavoor Seinakattestuudio tapeedivalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Sisestatud: 10.10.2017

Moonavoor Seinakattestuudio

Tel.:
614 3455
Aadress:
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskuses), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki