Artiklid ja uudised

Taani sisustusbrändi Design Lettersi tooted nüüd ELKE Mööblis

Mööbli, valgustite ja aksessuaaride müüja ELKE Mööbli valikusse lisandus Taani sisustusbränd Design Letters, mida iseloomustab disainiklassiku Arne Jacobseni 1937. aastal loodud tüpograafia kasutamine toodetel.

 Allikas: elkemoobel.ee

Allikas: elkemoobel.ee

Design Lettersi valikust on ELKE Mööblis esindatud kõik kaubamärgi populaarsed tooted – seal hulgas erinevates suurustes puidust tähed, tähtedega kruusid, lastenõud, nagid, kalendrid ja märkmikud ning erinevad kirjatarbed. Samuti leiab toodete seast erinevaid köögitarbeid, väiksemaid mööbliesemeid, tekstiile, sisustuskaupu ja palju muud.

 Allikas: elkemoobel.ee

Allikas: elkemoobel.ee

 Allikas: elkemoobel.ee

Allikas: elkemoobel.ee

Design Lettersi ühtmoodi hästi koju ja kontorisse sobivaid tooteid leiab ELKE Mööbli kodusisustuse ja kontori ning avaliku ruumi sisustussalongidest kõrvuti teiste tuntud Skandinaavia brändidega nagu Muuto, HAY, Menu, Louis Poulsen, ferm LIVING, LIND DNA jpt.

ELKE Mööblis esindatud toodete valikuga saab tutvuda ELKE Mööbli kodulehel ja Facebookis.

Sisestatud: 13.11.2017

ELKE Mööbel kodusisustussalong

Tel.:
661 7320
Aadress:
Tedre 55, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Põhjamaise disainiga ning funktsionaalne vannituba Elke Mööblist

Põhjamaise disainiga ning funktsionaalne vannituba Elke Mööblist

Kuna veedame igapäevaselt ja eriti hommikuti vannitoas üksjagu aega, peab selle sisustus olema selline, mis annab päevale hea alguse. Oluline on vannitoa sisustamisel jälgida seda, et kõik tooted oleksid sellised, mis mõeldud kindlasti ka niiskesse ruumi. Vastasel juhul võib juhtuda, et silmale küll kena mööbel, valgusti või aksessuaar, mis ei ole mõeldud vannituppa, kaotab kiirelt oma välimuse või lakkab töötamast.

vaata kõiki