Artiklid ja uudised

Home4you soovitab: sobiv kontoritool aitab kaasa parematele töötulemustele

Arvutitool ja arvutilaud on tänapäevased töövahendid, mis aitavad töö tulemuslikkust tõsta. Kuidas nii?

Töökoha ergonoomika on ilmselt tuttav termin nii igale oma personali tervisest hoolivale tööandjale kui ka terviseteadlikule töötajale. Tööergonoomikast lähtudes on tööandja ülesandeks kujundada ja sisustada töökoht sel viisil, et oleks võimalik vältida tööõnnetusi ja kahjusid tervisele, kirjutab Riskianalüüs. Kuna suur hulk tööealistest inimestest töötab arvutiga, aitavad konkreetse inimese vajadusi arvestavalt korraldatud töövahendid nagu arvuti- või kirjutuslauad, arvuti- või kontoritoolid töötajate töövõimet ja enesetunnet kõrgel hoida.

Ergonoomiline töötool WAU. Allikas: www.home4you.ee

Ergonoomiline töötool WAU. Allikas: www.home4you.ee

Heaolutunde loob muuhulgas õigesti valitud arvutilaud

Hea enesetunne töökohal on omakorda aga üha olulisimaid motivaatoreid tööülesannete sooritamisel. Õnnefaktorit tasub arvestada seda enam, et CV Keskuse ja Palgainfo Agentuuri augustikuise tööturukäitumise uuringu andmetel on tänased töötajad tänu internetiavarustele teadlikud, kuidas maailma ihaldusväärsemad tööandjad oma töötajate eest hoolitsevad. Lisaks palganäitajatele on kasvavas trendis ka ootused töökeskkonnale. Mugavad ja samal ajal korrektset tööasendit toetavad arvutilauad ja –toolid ilmestavad interjööri, kuid kannavad endas olulist sõnumit ka hooliva tööandja kohta. Millist infot annavad arvutitoolid ja -lauad sinu kui tööandja kohta?

Lisainfo:
Telefon: +372 639 3936
E-post: home4you@home4you.ee
Koduleht: www.home4you.ee
Facebook

Sisestatud: 06.12.2017

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel.:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

vaata kõiki