Artiklid ja uudised

Vineermööbli tootja Radis tutvustab Stockholmi messil uusi tooteid

Eesti vineermööbli tootjal Radisel on hea meel teavitada, et osaletakse esimest korda ka Stockholmi mööblimessil, mis leiab aset 6.-10. veebruaril. Radis tutvustab seal uusi tooteid oma kummutite kollektsioonist MUSTER ning mitmeid uusi riiuleid - Criss-Cross, LIFT ja WAV.

 Allikas: www.radis.ee

Allikas: www.radis.ee

Täiesti uue tootena on väljas ka TV-alus RING. Need ümmargused augud on kuldnokkadele rangelt keelatud. Võta pesakastid ise kasutusse ja paiguta neisse, mida tarvis. Parempoolne riiul on nõus liikuma, et Sinu tehnikale ruumi teha.

 Allikas: www.radis.ee

Allikas: www.radis.ee

Samuti on uudistooteks öökapp populaarsest seeriast MAN. Vaata, sahtlil on suu lahti! Aga imestada pole siin millegi üle. Õigesse sahtlisse mahubki rohkem kui vaid äratuskell ja juturaamat. Võta kasutusele ka koostöövalmid riiulid - neid on Sul kaks.

 Allikas: www.radis.ee

Allikas: www.radis.ee

Olete teretulnud tutvuma Radise uute toodetega hallis C, C12-39. Radise stendi kõrvalt leiab ka teisi põnevaid Eesti disainmööbli tootjaid.

Radis - Eesti mööbel Sinu tuppa ja aeda!
www.radis.ee
E-mail: info@radis.ee
Tel: 5558 5656
Aadress: Järvekalda 33, Harkujärve

Kõigi toodetega saab lähemalt tutvuda ka 4ROOMi salongis, aadressil Pärnu mnt 110.

Sisestatud: 05.02.2018

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki