Artiklid ja uudised

Mugav diivan Common Mööbliärist on parim koht lõõgastumiseks

Jõudu on vähe ja haigused kerged nakkuma? Leia aega puhkamiseks või tee väike uinak. Pärast pikka tööpäeva ei ole midagi paremat, kui rahulikult kodus lõõgastuda. Seeõttu on oluline, et kodune puhkekoht oleks võimalikult mugav ja vastaks Sinu vajadustele.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Mugav diivanikomplekt elutoa keskmes loob õdusa keskkonna tervele perele, kus on hea kõik koos pikutada ja telerit vaadata või kohvi juures sõpradega juttu ajada. Diivanikomplektid pakuvad võimaluse soetada kaks või enam diivanit, mis kuuluvad samasse sarja, muutmaks ruumi üldmulje terviklikuks. Cornet diivanikomplekti kuuluvad nurgadiivanvoodi, 3-kohaline diivanvoodi, tugitool ja tumba.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Pehmed pastelsed toonid aitavad lõõgastuda, puhata ja kõigest üleliigsest välja lülituda. Hästi toimivad looduslikud toonid nagu beež, mullakarva pruun ja õrn helesinine, mis rahustavad ja sobivad lõõgastumiseks. Roosad ja hallid toonid toimivad samuti lõdvestavalt. Oslo diivanvoodi pakub lõputuid võimalusi kanga värvitoonide ja materjali valikus.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Eelistad pigem privaatsust või on mõni pereliige juba parima koha diivanil hõivanud? Üks mugav tugitool võiks olla igas elutoas ja miks mitte ka magamistoas ning mujalgi. Kogu kodune pehme mööbel ei pea olema ühest tootesarjast ega ka sama tooni - erilise stiili või teistsuguse värvitooniga tugitool võib olla tõeline pilgupüüdja. Tugitool ei ole aga ainult kaunis sisekujunduselement, vaid ennekõike mugav puhkekoht, kus teed juues raamatut lugeda või internetis surfata.

 Allikas: common.ee

Allikas: common.ee

Tugitoolile annab lisaväärtuse jalatugi – nii leiad endale just kõige mugavama asendi lõõgastumiseks.
Pehmet mööblit valides mõtle hoolega läbi enda vajadused ja soovid. Korralikku diivanisse tasub investeerida nii nagu ka voodissegi ja enne ostu tasub professionaaliga kindlasti konsulteerida.

Uuri lähemalt kodulehelt www.common.ee.

Sisestatud: 14.03.2018

Common Mööbliäri

Tel.:
731 1111, 511 1060
Aadress:
Tööstuse tee 8, Tõrvandi alevik, Ülenurme vald, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki