Artiklid ja uudised

Radis Furniture: Kummut kööki? Igatahes. Ole valmis uue köögimööbliga airbnb’tamiseks

Oled kuulnud, et su tuttava-tuttav rendib kodu või jagab kööki või ta hoopiski mõtleb selle peale. Võibolla on nüüd ka sinul aeg vaadata selle pilguga üle oma köök, mis mahutaks ruumika ja tugeva PIX kummuti, kuhu nii hea on paigutada potid-pannid. Olgu siis kas oma pere või airbnb köök, kummut on igal juhul hea abimees.
Riiulite sisekõrgus on 33 cm, seega PIX on sobilik ka kontori kööki, et vajadusel veiniklaaside ja ilusate kokaraamatute kõrval ka kaustasid mahutada. Kummuti laius on 142 cm, sügavus 38 cm. Saadaval neljas erinevas suuruses. Valida saab kuute tooni karkassi ja seitset tooni uste vahel. Valmistatud kasevineerist, õlivahatatud, vaikseltsulguvad uksehinged.


Vaata PIX kummutit lähemalt SIIT

Sinu koosoldud hetked perega toimuvad ikka köögilaua taga. Kuidas köögilauast veelgi enam lugu pidada, on seda koosoldavat aega ka heade külalistega jagada. Pikendatav söögilaud DINN ongi omade seltsis perfektselt vaoshoitud, aga kui saabuvad külalised, lööb DINN tiivad laiali. Momentaalselt tekib ligi meetri jagu ruumi suurematele vaagnatele, supitirinatele ja külaliste ootamatult nõjatuvatele küünarnukkidele.
Pealispind eriti vastupidav kõrgsurvelaminaat HPL vineerist, jalad õlivahatatud kasepuit. Laua pikkus 140 cm, pikendades 238 cm, laius keskelt 92 cm, kõrgus 75 cm. Valida saab kahe lauaplaadi tooni, seitsme jala tooni ja kahe lauajala kuju vahel.


Vaata DINN lauda lähemalt SIIT

Mõlemad tooted on disainitud Raul Abneri poolt.

Vaata veel Radis Furniture tooteid: https://radis.ee/et

Radis OÜ
info@radis.ee
5558 5656
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa

Sisestatud: 21.03.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki