Artiklid ja uudised

Uus preemium-seeria Radiselt

NOBLE on uus preemium-seeria Radiselt, millesse kuuluvad kirjutuslaud, erinevad kummutid, TV aluslaud, söögi- ja koosolekulaud ning “kuubikud”, mida saab osta ühe- või mitmekaupa, luues omale ise interjööri sobivaima lahenduse.


Kõik tooted on tehtud kõrgema kvaliteediga materjalidest. Tammevineer, mis on mööbli põhimaterjaliks, on klassikaline, ajatu ning hästi vastupidav. Toodete uksed ning lauaplaat on kaetud Forbo mööblilinoleumiga, mis on samuti vastupidav ning naturaalne materjal. Ehk aga uudseim nüanss on nn. eerung-nurgad, mis on kokku pandud 45 kraadise nurga all. See lahendus on elegantne ja stiilne.

Uue sarjaga saab eksklusiivselt tutvuda messil Interjöör 2019, mis leiab aset Eesti Näituste Messikeskuses 19-21 aprillil, kus Radis asub boksis C-303.

Vaata veel Radis Furniture tooteid: https://radis.ee/et

Radis OÜ
info@radis.ee
5558 5656
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa

Sisestatud: 17.04.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Vestlus disainer Veiko Liisiga: Ma pean loomingu jaoks aja täiesti unustama

Veiko Liis on Eesti disainer, kes tegeleb Tallinnas tootedisaini alase tööga. Ta on loonud mitmeid tooteid, nende seas hästi tuntud kilepiimakannu. Veiko viimaste projektide seas on DIY mööblibränd Jovvut. Lisaks tootedisainerina tegutsemisele illustreerib raamatuid ja storyboard’e. Veiko viimane koostöö Radis furniture’le on LIFT-riiul, mis sai 2019 German Design Award Special Mention’i.Et saaksid teada rohkemat disaineri tööst ja mõjutustest, rääkis Radis furniture’st Maris Vahter Veiko Liisiga Bolognas, kes, lisaks mitmetele teemadele, kirjeldab oma disainialaste tegevuste kõrval ka visiooni põhjamaisest hygge’st

vaata kõiki