Artiklid ja uudised

Tee pime aeg valgemaks kompaktse RADIUSe abil!

Berliinis baseeruv disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada.

Eestis käsitööna valmiva seinalaua saab mugavalt avada avaraks töötasapinnaks või töövahendite hoiustamiseks, lisaks saab seinalauda kasutada baarikapina või meigilauana - valik oleneb kasutaja tarbimisvajadustest. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi. RADIUS on esimene toode Radis Furniture ja mitmeid disainiauhindu pälvinud Michael Hilgersi koostöös.

Toode on saadaval õlivahatatud tammespooni vineeriga või skandinaavialikult valge
filmivineeri viimistlusega.

Kliki end RADIUSe omanikuks SIIT:

Multifunktsionaalne valgustiga seinalaud RADIUS.

Multifunktsionaalne valgustiga seinalaud RADIUS.

Sisestatud: 20.11.2019

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel.:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Näljane nelik - 4 lauda, mis ajavad isutama

Tegemist pole siinkohal tõesti toitumis-influentseritega, või oot, aga kui ikkagi on… kas kujutate ette? Nagu teame, on kõige olulisem kommunaalne kokkusaamiskoht kodus on köögilaua ümber. Viimasel ajal saavad paljud leibkonnad liita söögilaua taga mitut funktsiooni: olles kohaks söömisele, lastele õppimisele ja täiskasvanutele töötamisele. Siinkohal teeme ülevaate ka järgmistest Radis Furniture’ söögilaudadest mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni mitme ülesande vahel ja pakuvad palju rohkemat.

vaata kõiki