Artiklid ja uudised

Vipson Projekt on Eestis üks väheseid käsitöö palkmajade ehitusega tegelev ettevõte, kellel on olemas ETA sertifikaat

Vipson Projekti palkmajad valmivad käsitööna, kliendi esitatud soovide alusel, ainulaadseteks puitehitiseks. Põhitööna keskenduvad ainult palgist seinte püstitamisele, kuid vajadusel on võimelised tegema ka võtmed kätte ehitust.


Üks kindlustus, et palkmaja kindlasti kõigile nõuetele vastab ja kaua vastu peab, on tellida see ettevõttelt, kellel on Sertifikaat.
Sertifikaat on tootja poolt antud garantii, et toode vastab kõikidele esitatavatele nõuetele.

Esitatavad nõuded:
- Mehhaaniline vastupidavus ja stabiilsus
- Tuleohutus
- Hügieen, tervise- ja keskkonnaohutus
- Kasutamise ohutus ja juurdepääs
- Kaitse müra eest
- Energiasäästlikkus ja soojapidavus
- Loodusvarade säästev kasutamine

Vipson Projektil on 20 aastane palkmajade ehitamise kogemus. Vipson Projekt on üks väheseid käsitöö palkmajade ehitusega tegelev ettevõte, kellel on olemas vastavustunnistus.
ETA sertifikaat on tunnistus sellest, et toodang vastab kõigile palkmajade ehituses kehtestatud nõuetele. Vastavustunnistus omistatakse ettevõttele, kelle tootmisprotsess on kontrollitud alates puidu sisseostmisest kuni kasutatavate kinnitusvahenditeni välja.

Sisestatud: 04.12.2019

Vipson Projekt palkmajad

Tel.:
520 8041
Aadress:
Jeedasküla küla, Võru vald, Võrumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

PALKMAJA EELISED

PALKMAJA EELISED

Puit on meeldiv ja soe materjal, lisaks aitab selle tarvitamine pidurdada kliima soojenemist. Olukorras, kus maakeral rahvastik kasvab, inimkond vajab üha enam toitu ja seega ka rohkem põllumaad, ei saa loota uute metsamaade rajamisele. Selleks, et uus metsapõlvkond saaks tekkida, tuleb vana raiuda ning puitu kasutada. Parim koht puidu kasutamiseks on ehitamine. Ehitistes olev puit tõmmatakse süsinikuringest välja pikaks ajaks, ja kui palkmaja kunagi lammutatakse, on puit kasutatav uue rohelise energia tootmiseks.

vaata kõiki