Artiklid ja uudised

Millega kodu sisustamisel arvestada ja millest alustada?

Siin on meie soovitused algajale kodusisustajale, et sisustamine kulgeks kergelt ja sujuvalt.

Tee selgeks enda pere harjumused ja vajadused. Mitu inimest peaks mahtuma söögilaua taha? Kas sul käib külalisi, kes vahetevahel ka öömaja vajavad? Kas peres on lemmikloomi või on plaan kunagi lemmikloom võtta? Kui kiire on sinu elutempo ja kui palju on aega kodu eest hoolitseda? Kodu peaks olema sinu jaoks ja teenima sind, mitte, et kogu sinu aeg kulub kodu teenimisele.

Leia endale sobiv sisustusstiil. Kõige lihtsam on saada ideid internetist erinevatelt sisustuslehtedelt. Paljudel lehekülgedel on võimalik salvestada meelepärased fotod enda lemmikutena või tee arvutisse või oma telefoni kaust, kuhu salvestad erinevatelt lehtedelt kõik ideed, mis silma jäid. Nii saab hiljem sinu kodu jaoks sobivad lahendused ning stiili välja sõeluda. Vajadusel kaasa ka sisekujundaja, kelle käekiri sulle sümpaatne on.


Mõõda kõik ruumid üle. Kui ostad suuri esemeid, mida ei ole võimalik osadeks lahti võtta, mõõda igaks juhuks ära ka ukseavad. On olnud juhuseid, kus kauplus on toote kliendilt tagasi ostnud, sest see ei mahtunud sisse ei uksest ega aknast.

Pildista oma kodu üles. Nii saad vajadusel kaupluses olles erinevaid detaile nagu näiteks pistikupesade asukohti üle vaadata. Kui omapäi valiku tegemisel hätta jääd, saad fotode abil teenindajale näidata, milline viimistlus ja milline mööbel sul juba kodus olemas on.Teenindajad on reeglina väga abivalmid ja oskavad nõustada.

Arvesta, et toodetel on tellimisaeg. Paljud Sisustus E Kaubamaja kauplused töötavad salongi põhimõttel, mis tähendab, et kui pole tegu kaupluses oleva näidistootega, siis võib kuluda selle kauplusesse jõudmiseks kuni paar kuud. Konkreetne aeg sõltub nii salongist kui ka tootest, küsi lisainfot teenindajalt.


Suhtle teenindajaga. Ettevõtete tootevalikus on tavaliselt palju rohkem tooteid kui kohapeal näha on. Laiem valik on reeglina nähtav ettevõtte veebilehel ning salongides olevates tootekataloogides. Kui tead, mida otsid, ära pelga seda küsida.

Uuri järelmaksuvõimalusi. Kõrgema kvaliteediga kaasneb tihtipeale kõrgem hind. Kui see jääb korraga tasumiseks liiga kõrgeks, uuri kauplustest ka järelmaksuvõimaluste kohta.

Jäta kojuvedu meie hooleks. Soovi korral saad kõikidest Sisustus E Kaubamaja ostukohtadest kauba koju tellida. Teenindaja annab sulle infot millal ja millise lisatasu eest on see võimalik.


Tutvu Sisustus E Kaubamaja kauplustega ja sisusta meie abiga enda unistuste kodu.

Sisestatud: 29.10.2020

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki