Artiklid ja uudised

Trepivalgustus – milleks on see vajalik?

Trepivalgustus on ennekõike Teie turvalisuse tagaja.
ABCLED OÜ poolt on väljatöötatud ainulaadne lahendus - trepiastmete automaatne valgustus.


Esimene ja viimane aste on öösel kergelt valgustatud, mis muudab ruumis liikumise turvaliseks ka pimedal ajal.

Ultraheliandurid on paigaldatud esimese ja viimase astme vastu.
Esimesele astmele astudes süttivad astmed üksteise järel ja lülituvad ka automaatselt välja.Trepi kontroller on ainulaadne selle poolest, et saate erinevaid valgusefekte ise muuta.
Saate reguleerida heledust või süütekiirust, samuti astete värvi (kui teil on värvirežiimiga kontroller) otse oma telefonist, arvutist või WiFi kaudu.

Trepivalgustus on trepi sisekujunduse oluline osa, mis mitte ainult ei taga ohutut liikumist trepist ülesse ja alla, vaid on ka iga ruumi tähtis dekoratiivne element.

Sisestatud: 23.11.2020

ABCLED

Tel.:
5592 4444
Aadress:
Punane 1, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

PALKMAJA EELISED

PALKMAJA EELISED

Puit on meeldiv ja soe materjal, lisaks aitab selle tarvitamine pidurdada kliima soojenemist. Olukorras, kus maakeral rahvastik kasvab, inimkond vajab üha enam toitu ja seega ka rohkem põllumaad, ei saa loota uute metsamaade rajamisele. Selleks, et uus metsapõlvkond saaks tekkida, tuleb vana raiuda ning puitu kasutada. Parim koht puidu kasutamiseks on ehitamine. Ehitistes olev puit tõmmatakse süsinikuringest välja pikaks ajaks, ja kui palkmaja kunagi lammutatakse, on puit kasutatav uue rohelise energia tootmiseks.

Kas sisseehitatud või vahetatav LED valgusallikas?

Kas sisseehitatud või vahetatav LED valgusallikas?

Sisseehitatud LED valgusallikaga valgusti annab veidi rohkem valgust, aga LED riknemisel on selle vahetamine keerukam. Kuna tegemist on elektroonikaga, siis on vaja selle ala spetsialisti abi. Vahetatavate LED valgusallikate juures peab teadma, et aja jooksul LED värvustemperatuur muutub. Kui üks LED pirn valgustis läbi põleb, siis uus võib olla erineva valgustemperatuuriga, vaatamata samadele parameetritele. Seega on mõistlik vahetada kõik valgusallikad korraga.

vaata kõiki