Artiklid ja uudised

HUH ja NOBLE on Radis Furniture' valikus uuemad kevadekuulutajad

NOBLE kollektsioon on teinud läbi värskenduskuuri ja mitte ainult TV-aluse või kummuti osas

NOBLE sari pakub rohkelt loodussõbralikke tehnoloogiaid ja materjale  @Radis Furniture

NOBLE sari pakub rohkelt loodussõbralikke tehnoloogiaid ja materjale @Radis Furniture

Kui oled keskkonnateadlik inimene siis just sinu jaoks on Radis Furniture` NOBLE sari. NOBLE kollektsiooni tooted on tehtud tammespooniga kasevineerist või kasevineerist. Sarja kuuluv kummut mahutab kõik mis vaja. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Reguleeritava kõrgusega vaheriiulid, vaikselt sulguva mehhanismiga peidetud sahtlisiinid ja lükanduksed Häfele rullikutel.

NOBLE seeria TV-laud on kerge konstruktsiooni, peente jalgade ning praktiliste lükandustega. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga või kasevineerist, lükanduksed liiguvad Häfele rullikutel. Mustad pulbervävitud metalljalad kõrgusega 17 cm. NOBLE materjalivalik on kummardus tänapäeva keskkonnasäästlikumatele materjalitehnoloogiatele.

Uuenenud NOBLE kummuti leiad siit

NOBLE sarja TV alus @Radis Furniture

NOBLE sarja TV alus @Radis Furniture

Uuenenud NOBLE TV aluse leiad siit

HUH on 2022. aastal veelgi uuenduslikum. @Radis Furniture

HUH on 2022. aastal veelgi uuenduslikum. @Radis Furniture

Riidekapp HUH on nüüd riiuli konfiguratsiooniga

HUH on enamat kui garderoob ja riidekapp. Muudetava kõrgusega vaheriiulid, 86 cm laiuse stangega ja mahukate sahtlitega ning muudetavate kõrgustega lisariiulitega riidekapp on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud või üleni valge CPLiga. Vaikselt sulguvad Häfele uksehinged ja silme alt peidus sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineerist, mille erilisus seisneb materjali vastupidavuses võimalikule paindumisele. Ustele on projekteeritud sisemised Häfele tugevdusvardad. Valikus on kaks käepideme disaini ja 24 cm sügavune lisariiul.

Uuenenud HUHi leiad siit

HUH riidekapp @Radis Furniture

HUH riidekapp @Radis Furniture

Sisestatud: 23.03.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki