Artiklid ja uudised

HUH ja NOBLE on Radis Furniture' valikus uuemad kevadekuulutajad

NOBLE kollektsioon on teinud läbi värskenduskuuri ja mitte ainult TV-aluse või kummuti osas

NOBLE sari pakub rohkelt loodussõbralikke tehnoloogiaid ja materjale  @Radis Furniture

NOBLE sari pakub rohkelt loodussõbralikke tehnoloogiaid ja materjale @Radis Furniture

Kui oled keskkonnateadlik inimene siis just sinu jaoks on Radis Furniture` NOBLE sari. NOBLE kollektsiooni tooted on tehtud tammespooniga kasevineerist või kasevineerist. Sarja kuuluv kummut mahutab kõik mis vaja. All tugevad metallist mustad jalad kõrgusega 17 cm. Reguleeritava kõrgusega vaheriiulid, vaikselt sulguva mehhanismiga peidetud sahtlisiinid ja lükanduksed Häfele rullikutel.

NOBLE seeria TV-laud on kerge konstruktsiooni, peente jalgade ning praktiliste lükandustega. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga või kasevineerist, lükanduksed liiguvad Häfele rullikutel. Mustad pulbervävitud metalljalad kõrgusega 17 cm. NOBLE materjalivalik on kummardus tänapäeva keskkonnasäästlikumatele materjalitehnoloogiatele.

Uuenenud NOBLE kummuti leiad siit

NOBLE sarja TV alus @Radis Furniture

NOBLE sarja TV alus @Radis Furniture

Uuenenud NOBLE TV aluse leiad siit

HUH on 2022. aastal veelgi uuenduslikum. @Radis Furniture

HUH on 2022. aastal veelgi uuenduslikum. @Radis Furniture

Riidekapp HUH on nüüd riiuli konfiguratsiooniga

HUH on enamat kui garderoob ja riidekapp. Muudetava kõrgusega vaheriiulid, 86 cm laiuse stangega ja mahukate sahtlitega ning muudetavate kõrgustega lisariiulitega riidekapp on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud või üleni valge CPLiga. Vaikselt sulguvad Häfele uksehinged ja silme alt peidus sahtlisiinid. Uksed valgest Koskisen CPList vineerist, mille erilisus seisneb materjali vastupidavuses võimalikule paindumisele. Ustele on projekteeritud sisemised Häfele tugevdusvardad. Valikus on kaks käepideme disaini ja 24 cm sügavune lisariiul.

Uuenenud HUHi leiad siit

HUH riidekapp @Radis Furniture

HUH riidekapp @Radis Furniture

Sisestatud: 23.03.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Pilkupüüdev GRID on nüüd kasvanud palju suuremaks. Endiselt kasutatav nii ruumijagajana või raamaturiiulina hubasuse lisamiseks, vinüülplaatide või kõigi vajalike dokumentide hoidmiseks seda nii kodus kui kontoris. Saadaval nüüdsest neljas suuruses - kuni 8×8 riiulivalemiga ja lisaks veel ka eritli praktiline versioon ustega. GRID on valmistatud keskkonnasõbralikust Koskisen HPL lamineeritud vineerist, tammespooniga vineerist või Forescolorist (orgaaniline läbivärvitud puitkiudplaat). Riiulil on sokkel, et sobituda erinevate põrandaliistudega. GRID on disainitud Raul Abneri poolt.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki