Artiklid ja uudised

Radis Furniture’i mööblivalik on kevadest palju funktsionaalsem

Iga kevad toob kaasa endaga uusi alguseid ja muutusi. Kõik tundub olevat sellel aastaajal veel ees. Sellest tulenevalt otsustasime ka meie muutuda funktsionaalsemaks. See tähendab, et nüüd on enam valikuid, enam võimalusi ja veelgi kasutajasõbralikum kui varem. Esitleme siin nendest kaht olulist muutujat, mis annavad aimu uuendustest nii kontoris kui koduses miljöös.

Igal tasandil tasemel - NOBLE seeria uuenenud TV-alus tänavu kevadel

Kollektsiooni uusim TV-laud mugava lükandukse lahendusega. Kerge konstruktsiooniga TV-alus on valmistatud kõrgekvaliteedilisest tammespooniga või kasevineerist, lükanduksed liiguvad Häfele rullikutel. Mustad pulbervävitud metalljalad kõrgusega 17 cm. Kõigis kolmes vahes on muudetava kõrgusega vaheriiulid, laiusega 45 cm (2 meetrise laiusega alusel 63 cm), sügavus on 34 cm. NOBLE kollektsioon pälvis disainerite tähelepanu 2020 aasta Brunol.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

HUH 3 riidekapp on mahukam ja seda on näha

Garderoobikapp või lihtsalt kapp - HUH on suurem ja seetõttu mahub sinna terve garderoob. Ruumi nii kleitidele, pintsakutele või mantlitele. Sahtlites ruumi aksessuaaridele ja pesule. Kaks suuremat kapiust, mille taga on varjul 86 cm laiune riidepuustange ja riiul ning 3 muudetava kõrgusega vaheriiulit. HUHi alumises osas 2 mahukat sahtlit. Lisakorrusel muudetava kõrgusega vaheriiulid. HUH on valmistatud kasevineerist, õlivahatatud või üleni valge CPL materjalivalikuga. Vaikselt suletavad Häfele uksehinged ja peidetud sahtlisiinid. Valged Koskisen CPLiga kaetud vineeruksed, mis on tugevdatud seesmiste Häfele metallvarrastega. Valida saab kahe käepideme disaini vahel. Alates kevadest on võimalik HUH riidekapile lisada ka 24 cm sügavune riiul, et mahutada enam.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Sisestatud: 21.04.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

vaata kõiki