Artiklid ja uudised

Minimalistlik FOLDY üllatab kodukontori huvilisi

Radis Furniture on edukalt lansseerinud kodukontoriks sobituva mugava panipaiga FOLDY, mis püüab traditsioonilist kummutit kaasaja vajadustele oskuslikult mugandada.
Nimelt FOLDY võlu peitub liigendlauas, mis kokkupanduna on äärmiselt kompaktne, kuid avades asendamatu abimees kirjutuslauana või tänapäevaselt kaugtöö vormis tegutsemiseks.
Valikus on kasevineer, sh tammespooniga versioon või helehall Forescolor plaat, õlivahatatud lõppviimistlusega. Lükanduksed on Häfele rullikutel. Lauasektsioonil on Häfele peidetud rattad. Kummuti sisemiste vaheriiulite laius on 57 cm. Pöördega avaneva lauaplaadi dimensioonid on 42 x 90 cm.
Uudse FOLDY hübriidse kodukontori lahenduse omanikuks saamise puhul aitate Radis Furniture’i istutada metsa koostöös makeitneutral’ startup’iga. Radis Furniture’ kasutab naturaalseid, kvaliteetseid ja sertifitseeritud materjale ja kaasnevalt on meie tulevikukohustus toimetada metsade heaolu eest.
Seega iga ost viib keskkonnateadlikuma tuleviku suunas.

Avasta uus FOLDY siit siit

Radis Furniture avaneva lauaga kummut FOLDY ühendab kompaktsuse ja mugavuse.

Radis Furniture avaneva lauaga kummut FOLDY ühendab kompaktsuse ja mugavuse.

Sisestatud: 19.10.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki