Artiklid ja uudised

Valgusküllased mööblidisaini hübriidid

Saksa disainer Michael Hilgers koostöös Radis Furniture’iga on loonud just praeguseks hämaraks hooajaks sobiva multifunktsionaalse seinalaua RADIUS. Nimelt peitub uues seinalauas praktiline akutoitega Osrami LED-valgusti. USB-laadimisega valgustile on integreeritud liikumisandur ja päeva-öö sensor. Valgusti kinnitub seinalaua lakke magnetiga ning seda on mugav laadimiseks eemaldada. Disaineri soov on tulla vastu tänapäeva probleemidele, kus üha suurenev ruumikitsikus, väiksemad pinnad ja miks mitte pimedad toanurgad, vajavad kompaktsemaid lahendusi.

Valikuid kodukontorisse on aga veelgi- FOLDY hübriidne kummut sobitub selleks ideaalselt. Disainer Raul Abneri loodud panipaiga ja kirjutuslaua koosluse mugavus peitub liigendlauas, mis kokkupanduna on äärmeselt kompaktne. Ainult head lahendused on pakkuda ka uuenenud NOBLE kollektsiooni kummutitel. Interjööri kergelt sobituva minimalistliku disainikeelega ja praktilise sahtlte tasandiga NOBE kahe sahtli ja kahe uksega ning puhta vormijadaga NOBLE kummut nelja uksega. Parim viis hoida asjad stiilselt silma alt ära kuid samas alati käepärast!

Rahvusvaheliselt tunnustatud mööblit tootev Eesti ettevõte Radis Furniture teeb koostööd Makeitneutral’iga ja iga ostuga teed panuse Eesti metsa istutamisel.

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

 Allikas: radis.ee

Allikas: radis.ee

Sisestatud: 24.11.2022

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Berlin Design Week’il seekord Eesti disaini Radis Furniture’lt

Disaini perspektiividest ja hetkeseisust BNDNWK’l. Alhambra Berlin pakkus suurepärase võimaluse koondades disainereid, kultuuri institutsioone, ettevõtteid ja uurimisinstitutsioone ühise katuse alla sooviga rakendada ja esitleda kõrgemaid eesmärke disainis. Radis Furniture’ väljapanek keskendus praegustele ökoloogilise ja sotsiaalse jätkusuutlikkusega seotud küsimustele. Berlinis nähtav zeitgeist peegeldab Radis Furniture'i uusimaid suundi kummutiga ROMB ja uue NOBLE TV-aluse ning materialivalikuga. Otse Berliini südames, Kurfürstendamm 68, Radis Furniture'i kureeritud ruumi eest täname veelkord kuraatorit Alexandra Klatti ja BNDNWK disainimeeskonda.

vaata kõiki