Artiklid ja uudised

Meeleolu loovad ja praktilised kingid Sisustus E Kaubamajast

Jõulukuul soovime aja maha võtta, oma lähedastega koos aega veeta ja neile kingituste näol rõõmu tuua. Oleme siia koondanud väikese valiku ideedest, mis rõõmustavad kingisaajat või kaunistavad kodu.

Roosimari Sisustussalong soovitab sel aastal praktilisi, samas keskkonnast hoolivaid kingitusi. Evelin Variku telgedel kootud triibupadjad ja -vaibad sobivad nii maamajadesse kui ka linna ja loovad rõõmsa atmosfääri, lisades omapära ning soojust.


Ilus, vastupidav ja taskukohase hinnaga kingitus on ka Rootsi tekstiilitootjaga Ekelundi rätik või laudlina.Saunapoest leiad praktilisi kingitusi tõelistele saunasõpradele. Näiteks vaimukate sõnumitega saunamütsi abil saab pereliikmetele sobiva ameti määrata – kes on boss ja kes on kapten.


Kui laste mänguasjakast juba üle ääre ajab, siis Saunapoest leiab jõuluvana laste lemmiktegelastega saunamütse. Perekondlikule mõnusale saunaõhtule on võimalik kaasa võtta Anna, Elsa, käsilane, Hello Kitty või Bart Simpson.


Hea kingiidee on ka korduvkasutatav saunaviht, millega saab ilma segaduseta saunarituaale nautida.


Päkapikud on Saunapoodi toimetanud ka uued stiilsed puuhalu kotid. Nii praktiline ja kena kingitus teeb iga ahju või kamina kütmise meeldivaks.


Softrendist leiad sellised tooted, mis sobivad erineva stiiliga kodudesse, on samas praktilised, kvaliteetsed ja kaunistavad igat kodu. Softrendis on raamatuid, küünlaaluseid, lõhnaküünlaid, pleede, vaase jne.

3D Sisustus-tehasekauplusest leiad jõuluvana kingikotti panipaigaga tumbasid või dekoratiivpatju, millega saab hõlpsasti koju uut värvi ja hubasust lisada.


Loodame, et leidsite siit häid kingiideid. Palju kinkimisrõõmu, ilusaid ja rahulikke jõule!
Sisustus E kaubamaja päkapikud

Sisestatud: 17.12.2022

Sisustus E Kaubamaja

Tel:
737 1000
Aadress:
Tehase 16, Tartu, Tartumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Õigesti valitud aknakate aitab toa suvel jahedana hoida

Viimastel aastatel on suvi meile pakkunud korralikke kuumakraade. Suurema osa aastast ootame kannatamatult suve, kuid kui kõrge temperatuuri ja lõõmava päikesega suvi kätte jõuab, siis oleme kimpus üle kuumenevate kodudega.

Oma osa mängib kindlasti see, et trendiks on väga suurte aknapindadega korterid ja majad. Seetõttu otsitakse üha enam võimalusi temperatuuri kontrollimiseks, et saaks kodust olemist ja toimetamist nautida.

Koduse temperatuuri reguleerimiseks on mitmeid võimalusi, kuid meie käisime Sisustus+ salongi konsultandi Mailise käest uurimas, milliseid aknakatteid on võimalik liigse suvekuumuse peletamiseks oma koju valida.

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Softrendi salongiõhtu. Sisustustrendide virrvarr ja iseendaks jäämine

Igal aastaajal kuuleme uutest värvitoonidest, tekstuuridest ja suundadest, mida kodukujunduses kindlasti silmas peaks pidama. Kuidas leida tasakaal värskuse ja kaasaegsuse, iseendaks jäämise ning sisustuse mõistliku ja kestliku planeerimise vahel?

Laia kogemuse ning praktilise meelega disainer Katariina Kalda jagab parimaid praktikaid, kuidas kodu sisustada nii, et see oleks isikupärane ning samas võimaldaks mõõdukas mahus ka „hooaja-hullusi“ kaasa teha.

vaata kõiki