Artiklid ja uudised

Selle aasta mööbli-statement' – NOBLE kollektsiooni riidekapi tulemine

2023. aasta juhatab sisse nostalgilise disaini, rikkalikud kontrastsed varjundid, naturaalsed- ja soojad puidutoonid. Tumedad ja meeleolukad ruumikujundused on uus must, mille tõttu on Radis Furniture loonud mööbliettevõtte lipulaevana tuntud kollektsiooni uuenemise - maast-laeni kahe- ja neljaukselised NOBLE riidekapid.


Olenemata ilmateadete prognoosidest on tegelikkuses ilm palju muutlikum ja ükskõik, kas soov on hoida riidekapis vaid mõnda hooajalist väljapanekut või mahutada hoopiski terve garderoob, igal juhul on uus NOBLE riidekapp lahendus, kuidas ka kõik ära mahutada.
NOBLE riidekapi disain pürib eelkõige kõrgustesse ja just see annab kapile kauni jõulise monoliitse välimuse, mis tänapäevaste kõrgete lagedega nii hästi sobildub. Riidekapil on mitu erinevat sektsiooni ja ust, mis tähendab, et asjade organiseerimine on mugavam ja kõike saab just oma vajaduspõhiselt sättida. Kapid on valmistatud kvaliteetsest tammespooniga kasevineerist, õlivahatatud või siis valgest Koskisen’i HPL-vineerist.

Vaikuse tagavad peidetud vaikseltsulguvad Blum sahtlisiinid ja uksehinged. Uste sisse on paigaldatud Häfele stabiliseerimisvardad. Alumises servas jääb ruumi ka reguleeritavatele jalgadele, et riidekappi paigaldada erinevates sisetingimustes. Riidekapi sees on 78 cm pikkune stange riiete riputamiseks ja selle peal avarad vaheriiulid. Alumise kapiosa moodustavad mahukad sahtlid, sisemõõduga 68 x 48 cm, kõrgus 12 cm.
Kapi kõrgus on 225 cm, sügavus 60 cm ja laius kas 81 cm või 160 cm.

NOBLE riidekapp on tulnud, et pakkuda mugavat lahendust järgnevateks aastakümneteks. Uuri lähemalt SIIT

Iga Radis Furniture’ist tehtud mööbliostuga istutatakse koostöös Makeitneutral’iga puu. Lähemalt saab tutvuda www.radis.ee. NOBLE kollektsioon on disainitud ja toodetud Eestis käsitööna.

Sisestatud: 19.01.2023

Radis Mööbel - põhjamaine elegants

Tel:
5558 5656
Aadress:
Järvekalda 33, Harkujärve, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture’ avaldas Interjöör 2023 messil uudistoote - riiuli CRANE, mis on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist. Universaalne riiul oma õhuliste proportsioonidega ning geomeetriliste joontega loob uue praktilise esteetika. CRANE’i tammespooniga ning kurvikate nurkadega riiulid on kohaldatavad, et vajadusel olla kasutatavad erinevatel viisidel – vastavalt kliendi mugavusele. Kohaldatavaid riiulipindasid saab mugandada ka arvutikasutajale, luues ideaalse kontoripinna, või jätta ka ustega kapimoodulite tarbeks. Uus terviklahenduslik CRANE sobitub nii kontorisse kui hubase kodukontori loomiseks stuudiosse, halli, kööki, elutuppa või magamistuppa. Kuhu vaid!

vaata kõiki