Articles and news

Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala on kui neli aastaaega

Villeroy & Boch on aastaid olnud keraamiliste köögivalamute värvi ja disaini etaloniks. Ei tule vast üllatusena, et nii valamu vormi, paigaldusviisi kui ka värvi juures arvestatakse alati sisekujunduse rahvusvaheliste trendidega. Varem eelistati neutraalseid, mahedaid värve, kuid nüüd on neile lisandunud jõulised ja väljendusrikkad toonid, mille abil saab lisada aktsenti ja tõsta teatud nüansse rohkem esile.

 Source: www.villeroy-boch.eu

Source: www.villeroy-boch.eu

Tugevad värvitoonid elavdavad nii eluruumide kui ka vannitoa ja köögi sisekujundust. Eeltoodu taustal palus Villeroy & Boch tunnustatud tootedisaineril ja sisekujundajal Gesa Hansenil töötada välja tippklassi keraamiliste köögivalamute uus värviskaala sarjale Timeline ja üksikutele köögivalamutele sarjast Subway.

2015. aasta kevadel esitles Gesa Hansen kaht esimest värvitooni – sooja kollast Sunrise ja tumesininist Midnight. Järgmiseks asetas disainer need kaks värvi laiemasse konteksti ja lõi nende baasil aastaaegade värvipaleti. Selle tulemusel laiendati värvivalikut kahe jõulise tooniga – väljendusrikas roheline Emerald ja soe punane Coral. Emerald tähistab uues värvivalikus kevadet, Sunrise suve, Coral sügist ja Midnight talve. Nii on võimalik kujundada siseruumid viisil, mis tekitab emotsionaalseid seoseid, loob positiivse meeleolu ja meeldiva õhkkonna.

 Source: www.villeroy-boch.eu

Source: www.villeroy-boch.eu

Roheline Emerald toob kodu interjööri kevadise värskuse, see sobitub kaunilt tumeda pähkli tooni töötasapindade või mööbliviimistlusega. Ka hall liivakivi ja valge mineraal jätavad koos jõulise rohelisega hea mulje. Need, kes soovivad kasutada sisekujunduses - näiteks seintel - ka teisi rohelisi toone, peaksid valima kas õrna mündi või elava metsarohelise. Jämedakoelised pinnad, nagu viimistlemata betoon või matt metall rõhutavad seost metsa lopsaka rohelusega veelgi.

 Source: www.villeroy-boch.eu

Source: www.villeroy-boch.eu

Kollane Sunrise toob teie kööki suve. Soe kollane näeb eriti värske ja meeldiv välja, kui kombineerite seda valge tammega. Heledamates ruumides sobib Sunrise hästi kokku pastelsete toonidega. Kontrastide loomiseks võib aga kasutada kas musta graniiti või marmorit. Soe puidupruun muudab kujunduse veelgi loomulikumaks. Seinte või aksessuaaride tooniks sobivad hästi sidruni- ja päikesekollane, mis rõhutavad keraamika kuma.

 Source: www.villeroy-boch.eu

Source: www.villeroy-boch.eu

Jõuline punane Coral muudab ükskõik, millise köögi võluvaks. Sügiseses valguses sädelevate lehtede soojast toonist inspireeritud Coral sobib eriti hästi heledate töötasapindade ja mööbliga, mis on valmistatud näiteks hallist lubjatud tammest, beežist liivakivist, valgest marmorist või heledast betoonist. Värvide harmoonia loomiseks ja kauni ruumi kujundamiseks võib kombineerida Coralit pastelse roosa või tumedama Marsala tooniga. Vask on huvitavate rõhuasetuste loomiseks ideaalne valik.

 Source: www.villeroy-boch.eu

Source: www.villeroy-boch.eu

Sinine Midnight tekitab talvevärvina jahutava efekti, kuid ei mõju külmalt. Külluslik sinine toon tuleb eriti hästi esile, kui seda kombineerida õrna udusinise või helehalliga. Midnight pakub teile võimalust kujundada klassikaline sini-valge ruum, kus on näiteks hele betoonpõrand ja valge töötasapind. Sinised mööblipinnad toovad mängumereteema. Hele puit, näiteks õlitatud tamm, lisab kujundusele soojust, samas kui kollased lisatarvikud loovad efektseid rõhuasetusi.

Emerald, Sunrise, Coral ja Midnight laiendavad Villeroy & Bochi keraamiliste köögivalamute värvipaletti moekate värvidega, mis pakuvad moodsa köögi kujundamisel uusi isikupäraseid ja stiilseid lahendusi. Nimetatud neli värvitooni täiendavad olemasolevaid värvusi – harmoonilisi beeži ja halli, moodsat valget ning eridekoore. Villeroy & Boch tootevalikust leiab sobiva värvitooni või dekoratiivse lahenduse igale maitsele.

Loe Villeroy & Bochist lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt www.gustavsberg.ee, www.villeroy-boch.eu

Submitted: 18.05.2016

Oy Gustavsberg Ab Eesti Filiaal

Phone:
+372 646 0312
Address:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all