Articles and news

"Interjöör 2017 rahva lemmik messistend" tiitli võitis 4ROOM

Aprillikuu viimasel nädalavahetusel Eesti Näituste messikeskuses toimunud sisustusmess "Interjöör 2017" on selleks korraks lõppenud.
Käesoleval aastal oli tegemist juba 20nda kevadise kodu- ja sisustusteemalise suursündmusega. Samal ajal peeti ka aiandus- ja kinnisvaramessi ning esmaskordselt toimus ka suur Disainilaat.

Mess tõi kohale laia valiku sisustus- ja aiandustooteid, suurimad tegijad, spetsialistid ja mõnusa messimelu, samuti tutvustati messil mitmeid uudisprojekte ja jagati kingitusi. Vaata fotomeenutust siit.

 Source: www.sisustusmess.ee

Source: www.sisustusmess.ee

Traditsiooniliselt korraldas Sisustusweb.ee messil PARIMA MESSISTENDI valimise, et tunnustada tublisid sisustusettevõtteid.

Messi lõppedes loeti hääled kokku ning võitjaks pärjati 4ROOM messistend.

4ROOM on eestimaine valgusti- ja mööblitootja. Alates 2003. aastast on ettevõttel salongid nii Eestis kui Lätis. Tänu mööblimessidele ja disaininäitustele on tooted tuntud ka mujal Euroopas. Iga 4ROOMi salongis pakutav ese peegeldab oma disaineri käekirja. 4ROOM ei produtseeri hingetut masstoodangut, vaid iga ese on omanäoline, läbimõeldud ja kasutajasõbralik. 4ROOM annab oma panuse muutmaks Teie ruumi hea energiaga turvaliseks paigaks.

Võitja sai lisaks väärikale tiitlile auhinnaks ka 1000€ väärtuses reklaamiteenuseid portaalilt Sisustusweb.ee.


Kõigi hääletajate vahel loositi messi lõppedes samuti kaks toredat auhinda:

Ligne Roset sisustusaksessuaari võitis Erik Kuzovkov.
Home4you kinkekaardi võitis Kaie Reimo.

Palju õnne võitjatele ning suured tänud kõigile hääletajatele!

Sisukat kevade jätku!
Sisustuswebi toimetus

Submitted: 24.04.2017

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all