Articles and news

Värskenda kodu kevadiselt rõõmsameelsete Holden Decor tapeetidega Moonavoor Seinakattestuudiost

Kevad on muutuste aeg ja paneb mõtlema ka kodu värskendamise peale. Juhtiva inglise tootja Holden Decor uued tapeedikollektsioonid pakuvad palju uut ja põnevat. Holden Decori disainerid on trendide loojad, kes eksperimenteerivad materjalidega ja otsivad uusi lahendusi. Lisaks Inglismaale ja Saksamaale trükitakse osa tapeetidest ka Belgias ja Itaalias ning alates sellest aastast ka Prantsusmaal.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio pakub 4 uut kataloogi erinevates stiilides: Midas, Glasshouse, Toscani ja Minerals. Särtsakad värvitoonid täidavad ruumi energiaga - rohelised ja sinised toonid on seejuures üsna jõulised. Selle aasta imeline uustulnuk - roosa - on pigem külm ja rahulik. Väga populaarsed on loodusmotiivid ja geomeetrilised mustrid. Klassikalised mustrid on läbinud uuenduskuuri ja näevad põnevad välja tänu sädelusele ja huvitavale tekstuurile. Uued tehnilised võimalused teevad järjest maagilisemaks ka loodusematerjalide imitatsioonid.

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

 Source: moonavoor.ee

Source: moonavoor.ee

Kuna lõpptulemuse juures mängivad olulist rolli tapeedi tekstuur ja valgus, on kõik oodatud salongi oma silmaga kollektsioone vaatama. Kellel aga pole mugav salongi tulla, on suurepäraseks abiks Moonavoor Seinakattestuudio kodulehekülg, kus saab valikuga tutvuda ja e-poest oste sooritada. Lisaks tapeetidele leiate valikust ka palju pilttapeete, aksessuaare ja vaipu. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Submitted: 19.03.2018

Moonavoor Sisustus

Phone:
+372 614 3455
Address:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all