Articles and news

Puupits ruumijagaja ja kardin – põnev alternatiiv tavalistele paneelkardinatele

Kas tahaksid kardinad uue vastu välja vahetada, et päike aknast veidi ka sisse piiluks? Või soovid hoopis osa ruumist eraldada? PUUPITS õhulistest lehekujulistest detailidest paneelid on selleks ideaalne lahendus.

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee

PUUPITSI detailidest kokkupandud paneeli saab riputada kardinasiinidele (tava- või paneelsiin) või kinnitada lihtsalt riputuskonksudega akna ette. Paneel moodustab akna ette justkui kardina, kuid on kerge ja õhuline ning laseb piisavalt valgust läbi. NB! Päikesekiired, mis läbi lehedetailide paistavad, moodustavad põrandale eriti efektse lehekujulise varjumustri.

Mitmeotstarbelist PUUPITS paneeli võid kasutada ka ruumijagajana - näiteks avatud köögi eraldamiseks elutoa poolelt. Sarnaselt kardinale saad ruumijagaja kinnitada, kas liikuvatele siinidele või lihtsalt riputuskonksudele.

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee

PUUPITS on valmistatud kolmekihilisest kasevineerist ning viimistletud loodussõbraliku puuvahaga. Lehedetaile on kahes mõõdus - väiksemad 13x21cm ja suuremad 20x30,7cm. Värvivalikus on 6 tooni: naturaalne, valge, antratsiit, pruun, punane ja oliiviroheline. Paneel võib olla nii ühevärviline kui kirju, kombineerides värve või naturaalseid toone. Mustrite koostamise võimalustel ei ole piire – tuleb vaid jälgida, et suurel pinnal on lehedetailide vahel piisaval hulgal ühenduskohti.

Stuudio Tekstiil Ruumis veebipoest on võimalik tellida erinevas suuruses ja värvis lehekomplekte. Iga komplektiga tuleb kaasa vajalik hulk ühendusdetaile ning riputuskonkse, samuti valik mustreid paneeli kokkupanemiseks ja juhis, kuidas seda teha. Nii saab igaüks endale kodus sobiva mustriga kardina/ruumijagaja kokku panna.

 Source: tekstiilruumis.ee

Source: tekstiilruumis.ee

Kui sobiva mõõdu valimine keeruline tundub, siis Stuudio Tekstiil Ruumis annab meelsasti nõu ja teeb vajadusel täpsed joonised, kuidas soovitud paneel välja hakkab nägema. Võta julgelt ühendust kodulehel olevate kontaktide kaudu.

Vaata lähemalt ka Stuudio Tekstiil Ruumis kogu tootevalikut e-poest www.tekstiilruumis.ee. Palju inspireerivat leiad ka Facebookist.

Submitted: 19.06.2018

Tekstiil Ruumis

Phone:
+372 521 8479, +372 505 1316
Address:
Tatari 56B, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all