Articles and news

Siselahendused bambusmaterjalidega

Mul on Sinuga hea lugeja heameel jagada MOSO Eesti järjekordset blogipostitust. Seekord vaatame lähemalt, kuidas bambusmaterjale kasutades on võimalik luua põnevaid ja jätkusuutlike siselahendusi. Vaieldamatult pakub bambus materjalina disaini osas piiramatuid võimalusi. Tänu väga laiale toodete valikule on lihtne lasta oma fantaasial lennata. Allpool leiate inspireerivaid näiteid MOSO hiljutistest projektidest.

Bambusest tisleriplaat/vineer - lõputud kasutusvõimalused!

MOSO bambuspaneelid on saadaval mitmes paksuses: 7, 16, 20, 25, 38 ja 40 mm ning see annab võimaluse neid kasutada mitmel erineval viisil. Näiteks saab 40 mm täispaneeli kasutada töötasapinna, ukse- või trepiplaadina ja ka paljudes muudes lahendustes. Erinevad vineeri visuaalid on Side Pressed (SP), Plain Pressed (PP) ja High Density (HD). SP ja PP pakuvad looduslikule bambusele ja HD troopilisele puidule iseloomulikku välimust. Aksenti saab lisada mattlaki või õli viimistlusega. Bambusest seinamaterjale saab hõlpsasti kombineerida ka teiste bambustoodetega, näiteks bambusparketiga .

Lexus Lounge Brussels Airport
Materjal: bambusest tisleriplaat 40 mm (SP)
Foto: Lior Teiter

Lexus Lounge Brussels Airport Materjal: bambusest tisleriplaat 40 mm (SP) Foto: Lior Teiter

Zoku Stuudiokorter 
Materjal: bambusest tisleriplaat (erinevad läbimõõdud)
Foto: Ewort Huibers

Zoku Stuudiokorter Materjal: bambusest tisleriplaat (erinevad läbimõõdud) Foto: Ewort Huibers

Flexbamboo - lahendus ökonoomseks renoveerimiseks

Flexbamboo on bambuslamellidest hästi kohaldatav mõisliku hinnaga viimistlusmaterjal, mis on saadaval rullide või lehtedena. Seda saab kasutada nii seinakatteks kui ka muudeks sisustuslahendusteks, näiteks mööbli katmine. Toote ainulaadsus seisneb materjali paindlikkuses, tänu millele saab Flexbamboo´ga katta ka kumeraid pindasid.

University Amsterdam
Materjal: Flexbamboo 2x15 mm, caramel
Foto: Wassenaar Interieurmakers

University Amsterdam Materjal: Flexbamboo 2x15 mm, caramel Foto: Wassenaar Interieurmakers

Bambusmaterjalid kogu oma hiilguses

Telekommunikatsiooniettevõtte Orange uue peakorter Pariisi lähedal Issy-les-Moulineaux's on kujundanud sisekujundusagentuur Viguier. Bambus on üks kolmest domineerivast materjalist ja arhitektid ei peljanud kasutada bambusest sisekattematerjale mitmel erineval kujul:
spooni kasutati auditooriumis akustilise paneelina ja uksekattena
paneele kasutati uste, auditooriumi toolide, käsipuude, käiguteede ja treppide ehituses
prusse ja talasid kasutati akustiliste lagede ja kardina taguste seintena

Sideettevõtte Orange peakontor Pariisi lähedal
Materjal: bambusspoon, erinevad bambuspaneelid, bambusprussid, bambusparkett
Foto: Daniel Osso

Sideettevõtte Orange peakontor Pariisi lähedal Materjal: bambusspoon, erinevad bambuspaneelid, bambusprussid, bambusparkett Foto: Daniel Osso

Kliki siia ja võta meiega ühendust!

Submitted: 25.08.2021

Bambuskeskus - eksootiline sisustus

Phone:
+372 5895 0720
Address:
Tervise 30 , Keila, Harjumaa
E-mail:
Message not sent. Fill in all fields.

You may also be interested in the following articles

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

This New Advertising Agency Office Design in New York Puts Work Before Play

The new advertising agency office design for Wieden+Kennedy New York takes the “playground” tone down a notch only to focus on work-related necessities without forgetting aesthetics. Well known for their work with Nike, Wieden+Kennedy New York’s offices were recently updated to suit their employees’ and company’s needs. The agency’s new 50,000 square feet New York offices flaunt a rounded walnut-clad staircase connecting two of the three floors.

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

How to distinguish different stretch ceiling manufacturers and installers

Lately in Europe there has been a large growth of different stretch ceilings manufacturers and installers, so we decided to analyse how to distinguish them from each other. Researching the web, all manufacturers and installers seem to have similar prices and quality, so it may be difficult to tell the difference between them. There are a lot of stretch ceiling providers, but the product itself is quite new for many countries and there isn´t a lot of information available.

click to see all