Artikkelit ja uutiset

Mootoriga aknakatted teevad elu mugavamaks ja lihtsamaks

Mootoriga aknakatted sobivad sulle siis, kui hindad mugavust ja kaasaegseid lahendusi. Piisab vaid ühest nupuvajutusest, et kõik kardinad oleksid soovitud asendis. Mootoriga aknakatted on suurepärane lahendus, kui sulle meeldib puhkepäeva hommikul otse voodist kardinaid avada või soovid reisil olles jätta muljet, et pole kodust lahkunudki.

Eriti käepärased on elektriajamiga aknakatted ka siis, kui sinu kodus või kontoris on palju aknaid ja neile on keeruline ligi pääseda. Kaasaegsetes ärihoonetes ja konverentsikeskustes on mootoriga aknakatted juba tavaks saanud, sest need säästavad töötajate aega ning jätavad esinduslikuma mulje.

 Alkuperä: www.avaeksperdid.ee

Alkuperä: www.avaeksperdid.ee

Kõik mootorid kardinate liigutamiseks töötavad vaikselt, on vastupidavad ja neid saab ühendada mistahes tüüpi aknakatetega. Enimlevinud on see lahendus järgmiste kardinatüüpidega - tekstiilkardinad, roomakardinad ja rulood.

Mootoriga kardinad muudavad sinu kodu või kontori mugavamaks ja turvalisemaks ning nende kasutamine on lihtne. Elektriajamiga aknakatteid saad liigutada puldiga, panna need automaatselt avanema ja sulguma või kombineerida mõlemat kasutusviisi.

Uuri mootoriga aknakatete kohta lähemalt siit ja pakkumist küsi siin.

www.avaeksperdid.ee
Facebook

Lisätty: 19.11.2015

Avaeksperdid

Puh.:
+372 658 8105, +372 661 1820, +372 526 8703, +372 5663 3245
Osoite:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.