Artikkelit ja uutiset

Uued mööbli- ja kardinakangad Moonavoor Seinakattestuudiost

Moonavoor Seinakattestuudio pakub laias valikus tapeete, aga lisaks sellele on võimalik tellida ka kangaid erinevates stiilides. See on väga mugav, kuna annab võimaluse valida kohapeal seinakatted ja tekstiilid, mis omavahel sobivad.

 Alkuperä: moonavoor.ee

Alkuperä: moonavoor.ee

Üks Moonavoor Seinakattestuudio lemmiktootjaid on Prestigious Textiles - üks Inglise juhtivamaid firmasid, mis on tuntud nii tekstiilide kui ka luksusklassi tapeedi tootjana. Sel sügisel jõudis Prestigious Textiles kolm uut kollektsiooni ka Moonavoor Seinakattestuudiosse, mida salong rõõmuga ka oma klientidele tutvustab.

Constellation – 26 õhulist tülli: erinevad toonid, triibud ja kerge sädelus. Kindalsti leidub sobiv variant ka just Teie interjööri.

Utopia – väga kaasaegne kollektsioon, kus pearolli mängivad struktuur ja läige. Elegantsed kangad sobivad nii kardinate kui ka mööbli jaoks ning muidugi saab neist õmmelda ka stiilseid katteid ja patju.

Havana – 30 vastupandamatut naturaalset värvitooni. Pehme, kuid vastupidav kangas mööbli või kardinate õmblemiseks.

 Alkuperä: moonavoor.ee

Alkuperä: moonavoor.ee

Moonavoor Seinakattestuudio uue kangavalikuga on mugav tutvuda kodulehel, aga kindlasti olete oodatud uudistama ka salongi Järve keskuses. Värskemad uudised leiate ka Facebookist ja Instagramist.

Lisätty: 01.11.2018

Moonavoor Sisustus

Puh.:
+372 614 3455
Osoite:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää