Artikkelit ja uutiset

Moonavoor toob kevadist loodust ka tubadesse

Uued ArtHouse julged ja stiilsed kollekstioonid:

Minerals
Täiesti erakordne kevadisest loodusest inspireeritud uus kollektsioon Minerals. Imitatsioonid on jätkuvalt trendis. ArtHouse uued tehnoloogiad ja disainerite suurepärane töö kingib meile vapustavaid seinakatteid. Esimene asi, mis paneb imetlema - on põnev struktuur. Pildid ei edasta – tulge, vaadake, katsuge! Teine võluv moment – värvide kooskõla.Juhul kui Teil on vaja luua vastupandamatu aktsentseina – see on õige valik! Tapeedid jätavad hinnalise naturaalse kivi mulje aga tegelikult fliistapeedi on kerge paigaldada ja vajadusel maha võtta.

Town&Country
Sellest kollektsioonist leiame palju ühevärvilisi tapeete, tänu millele saame viia ellu selle aasta suurema tredi – tapeteseerida üle kõik seinad. Aktsentseina jaoks on pakutud kaks varianti erinevates toonides: armsad lilled ja klassikaline ruuduline muster. Ruudulises mustris on midagi, mis tekitab usaldust ja lisab väärikust, nii et need sobivad suurepäraselt kabinetti, elu- või noortetuppa. Samuti need teevad ruumi optiliselt laiemaks. Tegemist on kõrgkvaliteetse fliistapeediga.

Colour Luxe
Retro motiivid ArtHouse poolt! Geomeetrilised ornamendid naturaalsetes värvitoonides lisavad interjööri rütmi ja energiat! Kaasas ühevärvilised tapeedid.

Illusioins
Selle kollektsiooni tapeedid mõjuvad nagu antidepressant ja loovad disco meeleolu! Läigivad nii klassikalised damaskid kui ka geomeetrilised mustrid! Juhul kui on vaja midagi julget wow-efektiga, mis jääb meelde-Illusions saab sellega hakkama!

Täisvalik ja lisainfo meie kodulehel ja muidugi ootame teid meie salongis.

Lisätty: 22.04.2019

Moonavoor Sisustus

Puh.:
+372 614 3455
Osoite:
Veerenni 24 (Baltika kvartal), Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.