Artikkelit ja uutiset

Intarsiad puidust ja marmorist


Tõelised käsitöömeistrite oskused kujunevad välja väga pika aja jooksul.

Intarsia on vaieldamatult üks selliseid. Lõigata kokku erinevatest materjalidest pilte, kujundeid ja mustreid - see nõuab kannatust ja meistrikätt. Kuid hea meistri käes pole miski võimatu.

Itaalia keraamiliste plaatide tootja Sant’Agostino on tuntud oma loomutruude puidu- ja marmoriimitatsioonide poolest. Just need kaks materjali said meisterlikult ühendatud ka Intarsi kollektsioonides.
Kolm sarja - Classic, Glam ja Elite - esitlevad intarsiatehnikatest inspireeritud materjalikombinatsioone kolmes variatsioonis.

Intarsi Classic mustrid moodustuvad soojadest puiduimitatsioonidest.Intarsi Glam puhul domineerivad jahedad ja tumedad toonid. Selle jõulised ja selged kontrastid rõhutavad materjali keerukat iseloomu.Intarsi Elite sari kombineerib marmorit heleda puiduga, pakkudes ajatuid mustreid kaasaegses võtmes.INTARSI kollektsioonide ajatu stiil lubab seda kombineerida väga erinevate sisekujundusstiilide ja -materjalidega. See on ühtaegu nii modernne kui vintage, klassikaline kui luksuslik, töötades ruumis nii terve pinna kui disainielemendina.

20 x 20 cm plaadid on mõõtulõigatud, mistõttu saab neid paigaldada minimaalsete vuukidega. Kõrge kulumiskindlusega plaadid sobivad kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes, kus libastumiskindlusklass R10 annab vajaliku ohutuse ka märjal pinnal.

Puit ja marmor on ajatud materjalid, mis aitavad luua kauneid interjööre. Nüüd on võimalik neid nautida ühel pinnal koos!

Lisätty: 19.02.2020

Floorin AS

Puh.:
+372 655 8244, +372 655 3902
Osoite:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
Sähköposti:
Täytä kaikki kentät.

Sinua voi kiinnostaa myös seuraavat artikkelit

katso lisää